Увага! Змінилися терміни подачі: показники побутових лічильників прийматимуть тільки три дні

Увага! Змінилися терміни подачі: показники побутових лічильників прийматимуть тільки три дні

Показники лічильників тепер передаватимемо по-новому. Про це повідомляється на офіційних сайтах комунальних компаній міста Кременчука.

КП «Кременчукводоканал», ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ», КП «Теплоенерго» та власне компанія "ВАС", яка рахує платіжки опублікували офіційне звернення!

"У зв`язку зі змінами у законодавстві, зокрема введенням в дію законів України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», «Про житлово-комунальні послуги» змінюються терміни прийому показників приладів обліку холодної та гарячої води.

Починаючи з січня 2020 р. показники приладів обліку холодної та гарячої води будуть прийматися протягом трьох днів до закінчення календарного місяця та протягом першого дня наступного місяця, тобто з 28(29) числа по 01 число включно. Ці показники будуть вважатися прийнятими станом на останній день календарного місяця.

У разі неотримання показників від споживача у зазначений період, нарахування за послуги централізованого водопостачання, постачання гарячої води та централізованого водовідведення будуть проводитись згідно середньодобового споживання таким споживачем відповідної кількості комунальної послуги за попередні 12 місяців.

Способи передачі показників:

за допомогою паблік акаунту у мобільному додатку VIBER (інструкція на сайті ekc.com.ua) за допомогою сайту у мережі інтернет ekc.com.ua у інтерактивному режимі, зателефонувавши на мобільний номер 067-000-13-57 у голосовому режимі, зателефонувавши на номер стаціонарного зв`язку 700-357

Зазначаємо, що найбільш зручним є спосіб передачі показників через мобільний додаток VIBER. При цьому Ви можете звернутися до абонентських відділів підприємств надавачів послуг та отримати допомогу у реєстрації в VIBER."

Місцевий водоканал опублікував інформаційний банер:

Увага! Змінилися терміни подачі: показники побутових лічильників прийматимуть тільки три дні, фото-1
світло,вода тепло лічильник кременчук
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
641 просмотр в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии