Кременчуцькі учні показали чудові результати на міських олімпіадах. Списки переможців

Кременчуцькі учні показали чудові результати на міських олімпіадах. Списки переможців

У ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад чимало переможців. Про це повідомили у департаменті освіти Кременчука.

Усього змагалися за звання кращих 1 164 учні, серед яких більшість - 574 школяра з кременчуцьких ліцеїв.

Аналіз участі учнів закладів освіти міста показав рівень підготовки обдарованої учнівської молоді з навчальних предметів.

Результати міських олімпіад:

Історія 

8 клас: 1 місце - Ярошенко Дмитро (ліцей № 4), Самченко Іван (ЗОШ № 23).

2-гі місця: Черепахін Віктор (ліцей № 11), Морозова Юліана (ЗОШ № 19), Іващенко Михайло (ЗОШ № 20), Чумак Кіра (ліцей № 25) та Шаповал Поліна (ЗОШ № 31).

треті місця: Мулявка Яна (ЗОШ № 3), Пономарьова Єлизавета (ліцей № 6), Бобров Євген (ліцей № 11), Ладатко Максим (ЗОШ № 16), Джугостран Аліса (ЗОШ № 26), Удовкін Веніамін (ліцей № 30).

9 клас: 1 місце - Стадник Владислав (ліцей № 11) та Рзаєв Руслан (ліцей № 30).

2-гі місця: Абрамова Анастасія (ЗОШ № 1), Пастух Денис (ліцей № 10), Дяченко Олена ЗОШ (№ 20), Чудновець Альона (ЗОШ № 22), Люлька Назар (ліцей № 25).

треті місця: Лютий Кирило (ліцей № 5), Можаєва Юлія (ЗОШ № 8), Самойленко Давид (ліцей № 17), Куриленко Кирило (ЗОШ № 19), Черниш Владислав (ЗОШ № 24).

10 клас: 1 місце - Мисів Микола (ліцей № 11), Гергель Катерина (ліцей № 17).

2-гі місця: Козлова Олександра (ліцей № 4), Кудряшов Микита (ліцей № 10).

3-тє місце: Ахмадєєва Дар'я (ліцей № 25).

11 клас: 1 місце - Дубова Аліна (ліцей № 11), Соха Артем (ЗОШ № 12).

2-гі місця: Самовик Єлизавета (ліцей № 10), Біляєва Анастасія (ЗОШ № 19), Єрмоленко Катерина (ЗОШ № 22), Федюн Гліб Олексійович (ліцей № 25).

3-ті місця: Селезньова Єлизавета (ліцей № 6), Лемешко Сніжана (ліцей № 17), Кулікова Анастасія ЗОШ (№ 20) та Авер'янова Ірина (ЗОШ № 28).

Екологія

10 клас: Прус Катерина (ліцей №4), Люлька Анастасія (ліцей №30).

2-ге місце: Сімоненко Ірина (ліцей №6), Фасахова Світлана (ліцей №17), Коваленко Надія (ліцей №25), Бурмістрова Наталія (ліцей №30).

3-ті: Сорока Радомір (ліцей №30), Степаненко Артем (ЗОШ №2), Паливода Юлія (ліцей №4), Карпенко Поліна (ліцей №5), Маширова Марієтта (ліцей №11), Таранущенко Софія (ЗОШ №20).

11 клас: Соловей Лев (ліцей №4), Сьомик Данило (ліцей №5).

2-гі: Нестерова Діана (ЗОШ №22), Свириденко Марія (ліцей №25), Синєлобова Анастасія (ліцей №30).

3-ті: Порицька Даря (ЗОШ №2), Стороженко Валерія (ліцей №6), Власюк Владислав (ЗОШ №12), Лемешко Сніжана (ліцей №17), Гончук Марина (ЗОШ №20), Безнос Софія (ліцей №30).

Математика

6 клас:1 місце - Богун Іван (ліцей №4), І Герман Ігор (ЗОШ №31).

2-гі: Вакуленко Єгор (КНВК №2), Соколов Ярослав (ліцей №10), Процько Катерина (ліцей №11), Дорошенко Ілля (ЗОШ №19), Нагоша Кирило (ліцей №25), Безнос Артем (ліцей №30).

3-ті: Тимошенко Діана ЗОШ №3, Довбишенко Георгій гімназія №9, Пожитько Даніїл ліцей №21 та Пономарьов Матвій ЗОШ №22.

7 клас: 1 місце - Плічко Руслан гімназія №9, Слюсаренко Вероніка ЗОШ №22.

2-гі місця: Стефаник Максим ЗОШ №8, Васильєва Єлизавета ліцей №10, Уйманов Максим ЗОШ №23, Саленко Богдан ліцей №4.

3-ті: Кондрашов Максим (гімназія №7), Курилько Поліна (ліцей №11), Халявка Віолетта (гімназія №18), Михайлов Максим (ЗОШ №24), Марчук Стефанія (ЗОШ №28), Брильова Діана (ЗОШ №31), Бензя Михайло (ЗОШ №19).

8 клас: 1 місце - Соколов Олександр (ліцей №4), Пліско Ульяна (ліцей №10).

2-гі: Дудніченко Софія (ліцей №4), Медар Кирило (ліцей №6), Мозолєва Марія (ЗОШ №19), Феденко Карина (ліцей №30).

3-ті: Циганов Артем ліцей №4, Кубік Андрій гімназія №9, Уліганець Владислав ліцей №11, Кулішова Дарія ЗОШ №24, Бутенко Михайло ЗОШ №26, Темченко Олександр ЗОШ №31.

9 клас: 1 місце - Долударєва Еліна (ліцей №11), Гордеман Марко (ліцей №30).

2-гі: Михайленко Максим (ліцей №4), Губина Єлизавета (ліцей №5), Самойленко Давид (ліцей №17).

3-ті: Пакриш Марія (ліцей №6), Кормільченко Єлизавета (ЗОШ №8), Мироненко Марія (ЗОШ №12) та Лактіонов Юрій (гімназія №27).

10 клас: 1 місце - Петренко Вероніка (ліцей №4), Каспрова Віра (ліцей №4), Хоменко Тетяна (ліцей №4).

2-гі: Лашко Юлія (ліцей №4), Пугачов Кирило (ліцей №5), Сідєльніков Даніїл (ліцей №6).

3-ті: Заславський Вадим (КНВК №2), Романко Анастасія (ліцей №30).

11 клас:1 місце Згінник Олександр (ліцей №4), Трохимчук Юлія (ліцей №10).

2-гі: Шишлова Юлія (ЗОШ №12), Орел Ігор (ліцей №30).

3-ті: Остапенко Григорій (ліцей №4), Ялисоветська Ярослава (ліцей №11), Чорний Максим (ЗОШ №20), Шликов Євгеній (ліцей №25).

Українська мова

7 клас: 1 місце - Гуз Назар (ліцей № 4), Кудрицька Єлизавета (ліцей № 30)

2-гі місця - Гафяк Олена (ліцей № 10), Бурков Олексій (ЗЗСО № 23).

3-ті: Старченко Анжела (ліцей № 21), Яценко Олександра (ліцей № 25), Друзенко Тимур (ЗЗСО № 26), Чередник Анастасія (ліцей № 5), Берко Лілія (ЗЗСО № 28).

8 клас: 1 місце - Самборська Софія (ліцей № 4), Марон Анастасія (ліцей № 10).

2-гі місця: Попадіна Юлія (ліцей № 5), Разуміхіна Єлізавета (ліцей № 6), Кузик Ольга (ЗЗСО № 20), Самченко Іван (ЗЗСО № 23).

треті: Врадій Поліна (ліцей № 25), Надточій Ніколь (ЗЗСО № 7), Гапонов Павло (ЗЗСО № 12), Удовкін Веніамін (ліцей № 30).

9 клас: 1 місце - Долударєва Еліна (ліцей № 11), Волакова Олександра (ліцей № 17).

2-гі: Карпцова Юліана (ліцей № 5).

треті: Бугай Ростислав (ЗЗСО № 22), Красовський Артем (ЗЗСО № 26), Шульга Крістіна (ЗЗСО № 31) та Бабалик Ірина (ЗЗСО № 8).

10 клас:1 місце - Хоменко Тетяна (ліцей № 4), Котляр Тетяна (ліцей № 25).

2-гі: Савута Юлія (ліцей № 25), Паламарчук Володимир (ліцей № 4).

треті: Михайлова Анна (ліцей № 5), Князєва Поліна (ліцей № 6), Бобович Анастасія (ліцей № 17), Бурмілова Мілана (ліцей № 30).

11 клас: 1 місце - Селезньова Єлизавета (ліцей № 6), Кохно Анастасія (ліцей № 10)

2-гі: Сиротенко Юлія (ліцей № 11), Жванко Марія (ЗЗСО № 12), Кулікова Анастасія (ЗЗСО № 20), Багро Катерина (ЗЗСО № 23), Пащенко Ольга (ліцей № 25), Ткаченко Юлія (ЗЗСО № 26).

треті: Остапенко Анастасія (ЗЗСО № 24), Перепелятник Дарина (ліцей № 4).

Російська мова

9 клас: 1 місце - Бабалик Ірина (ЗОШ №8), Волакова Олександра (ліцей №17).

2-гі: Шрамко Глорія (гімназія №27), Удовицька Поліна (ліцей №5), Стецюк Валерія (ЗОШ №22).

3-ті: Дужонкова Анна (гімназія №9), Козир Єлизавета (ЗОШ №20).

10 клас: 1 місце - Байдікова Кристина (ліцей №11), Дашевський Віталій (ліцей №5).

11 клас: 1 місце - Селезньова Єлизавета (ліцей №6), Шевченко Анастасія (ЗОШ №8).

2-гі: Дубова Аліна (ліцей №11), Рилов Дмитро (ЗОШ №22), Згола Діана (ЗОШ №20).

3-ті: Дерябіна Ірина (ЗОШ №8), Попова Кристина (ЗОШ №1).

Трудове навчання

8 клас (дівчата): 1 місце - Феденко Карина (ліцей №30), Третякова Софія (ліцей №4), Гудим Дар'я (ЗОШ №12).

2-гі: Рой Елліна (ЗОШ №3), Гавриленко Сабіна (ЗОШ №19), Саленко Анна (ліцей №10).

3-ті: Пономарьова Єлізавета (ліцей №6), Карабаза Катерина (ліцей №11), Врадій Поліна (ліцей №25), Галич Поліна (ЗОШ №27).

8 клас (хлопці): 1 місце - Клепко Михайло (ліцей №5), Мошковський Владислав (ліцей №30).

2-гі: Носоленко Олександр (ЗОШ №1), Дешко Ярослав (ліцей №25).

3-ті: Лонський Сергій (ліцей №10), Сорочинський Артем (ліцей №17), Юрьєв Андрій ЗОШ (№19), Кубік Андрій (ЗОШ №9).

9 клас( дівчата): 1 місце - Носачова Софія (ліцей №4), Пугасєй Марія (ЗОШ №19).

2-гі: Левченко Єлизавета (ліцей №5), Книш Аріна (ліцей №30), Яріна Олеся (ліцей №10).

3-ті: Львова Ірина (ЗОШ №12), Марчук Софія (ЗОШ №28), Горб Анна (ліцей №6).

9 клас (хлопці): 1 місце -  Коваленко Дмитро (ліцей №25), Мец Ніколя (ліцей №30).

2-гі: Сухомінський Євгеній (ЗОШ №1), Ткаченко Павло (ліцей №5), Попенко Дмитро (ЗОШ №19).

3-ті: Маліцький Нікіта (КНВК №2), Лагойда Данило (ліцей №4), Костюченко Артем (ЗОШ №9), Іванець Олексій (ЗОШ №12).

10 клас (дівчата): 1 місце - Ємець Анна (ліцей №30), Чубикіна Ангеліна (ліцей №4).

10 клас (хлопці): 1 місце - Чернишков Владислав (ліцей №30), Богун Іван (ліцей №17).

11 клас (дівчата): 1 місце - Задерієнко Яна (ЗОШ №19), Куценко Діана (ліцей №30).

11 клас (хлопці): 1 місце - Грінченко Павло (ліцей №17), Павловський Микола (ліцей №30).

Правознавство

9 клас: 1 місце - Морозинська Вікторія (ЗОШ №22), Дмитрієва Дар'я (ліцей №11).

2-гі: Григор'єв Сергій (ЗОШ №26), Захарій Дар'я (ЗОШ №19), Чугай Костянтин (ліцей №10), Дяченко Олена (ЗОШ №20), Волакова Олександра (ліцей №17), Вербівська Олександра (ліцей №25).

3-ті: Личманенко Марія (ЗОШ №31), Горяна Єлизавета (ліцей №30), Ямщикова Маргарита (ЗОШ №12), Перепелиця Наталія (ЗОШ №8).

10 клас: 1 місце - Покора Дар'я (ліцей №4), Котляр Тетяна (ліцей №25).

2-гі: Літвяков Едуард (ліцей №25),

3-ті: Степаненко Марія (ліцей №11).

11 клас: 1 місце - Прищепенко Дарина (ліцей №11), Соха Артем (ЗОШ №12).

2-гі: Єрмоленко Катерина (ЗОШ №22), 

3-ті: Зігаренко Данило (ліцей №30).

Біологія

8 клас:1 місце - Самборська Софія (ліцей №4),  Саленко Анна ліцей №10.

2-гі: Остапюк Марія (ліцей №6), Пилипенко Володимир (ЗОШ №12), Олійник Андрій (ЗОШ №20), Найдьон Ілля (ЗОШ №22), Гора Ярина (ліцей №25)

3-ті: Лесковець Дарія (ЗОШ №2), Мелешко Марія ліцей №11, Лазуніна Анастасія (ліцей №17), Греков Данило (ЗОШ №18), Яворський Дмитро (ЗОШ №26),  Дедюрова Анастасія (ЗОШ №28), Кабушка Софія (ліцей №30).

9 клас: 1 місце - Сергієнко Назар (ліцей №4), Львова Ірина (ЗОШ №12).

2-гі: Таранущенко Софія (ЗОШ №20), Ярмоленко Максим (ЗОШ №19), Божек Марія (ліцей №25), Сахно Валерія (ЗОШ №26),

3-ті: Губина Єлизавета (ліцей №5), Козазян Марина (ліцей №11), Титаренко Дарина (ЗОШ №18), Чудковець Альона (ЗОШ №22), Комаревцев Павло (ЗОШ №24), Лактіонов Юрій (ЗОШ №27), Марчук Софія (ЗОШ №28), Мірошниченко Артур (НВК №2)

10 клас:1 місце - Прус Катерина (ліцей №4), Хорольська Карина (ліцей №6)

2-гі: Паливода Юлія (ліцей №4), Карпенко Поліна (ліцей №5), Самойленко Анна (ліцей №17)

3-ті: Кретов Антон (ліцей №30), Троцький Богдан (ліцей №25), Сорока Радомір (ліцей №30)

11 клас:1 місце - Ніщенко Дар'я (ліцей №4), Обідена Ксенія (ліцей №30).

2-гі: Соловей Лев (ліцей №4), Максюра Яна (ліцей №17), Романюк Дмитро (ліцей №25), Книш Дар’я (ліцей №30), Омельян Віктор (ліцей №10).

3-ті: Шульга Дар'я (ліцей №6), Шевченко Анастасія (ЗОШ №8), Шепень Микита (ліцей №11), Гончук Марина (ЗОШ №20), Івасенко Юлія (ліцей №30).

Астрономія

10 клас1 місце - Холод Артем (ліцей № 11).

2-гі: Перова Ангеліна (ліцей № 30).

11 клас: 1 місце - Ялисоветська Ярослава (ліцей № 11), Варава Олексій (ЗОШ № 22).

2-гі: Жуков Єгор (ЗОШ № 24), Сінєлобова Анастасія (ліцей № 30), Авер'янова Ірина (ЗОШ № 28).

3-ті: Кардаш Марія (ЗОШ №1), Єременко Дмитро (ліцей №5).

Інформаційні технології

8 клас1 місце - Панченко Артем (ЗОШ №28), Щетінкін Максим (ЗОШ №20).

2-гі: Остаповець Кирило (ЗОШ №24), Сидоренко Денис (ЗОШ №31), Лойко Дмитро (ліцей №5).

3-ті: Мурчкова Софія (ліцей №17), Сиротенко Вероніка (гімназія №18), Кондрик Єлизавета (ліцей №11), Соколов Олександр (ліцей №4).

9 клас: 1 місце - Шевченко Анна (ліцей №4), Самойленко Давид (ліцей №17).

2-гі: Корчагіна Тетяна ЗОШ №20, Лактіонов Юрій (гімназія №27), Шарага Дмитро (ЗОШ №23), Паучков Андрій (ліцей №6)

3-ті: Щербак Максим (ліцей №5), Гордеман Марко (ліцей №30), Фрунт Данило (ліцей №11), Кошулько Ярослав (ЗОШ №28), Ігнатьев Платон (гімназія №9).

10 клас:1 місце - Шрамков Данило (ліцей №4), Богун Іван (ліцей №17)

2-гі: Трохименко Юлія (ліцей №17), Мальков Антон (ліцей №11).

3-ті: Савченко Данііл (ЗОШ №8), Татарінова Анастасія (ліцей №6).

11 клас: 1 місце - Чорний Максим (ЗОШ №20), Остапенко Григорій (ліцей №4)

2-гі: Тимофєєв Сергій (ЗОШ №22), Шликов Євгеній (ліцей №25)

3-ті: Ткаченко Руслана (ліцей №11), Сидоров Ернест (ЗОШ №23), Орел Ігор (ліцей №30), Мороз Аліна (ліцей №17).

Фізика

7 клас: 1 місце - Саленко Богдан (ліцей №4), Шульгачик Павло (ліцей №5).

2-гі: Волков Владислав (ліцей №6), Панова Вікторія (ЗОШ №22), Уйманов Максим (ЗОШ №23), Милащенко Ілля (ліцей №30).

3-ті: Матвієнко Кирило (ЗОШ №8), Валікова Дар'я (ліцей №11), Марчук Стефанія (ЗОШ №28), Лашина Софія (ЗОШ №1), Шевченко Максим (ЗОШ №20).

8 клас: 1 місце - Соколов Олександр (ліцей №4), Попадіна Юлія (ліцей №5)

2-гі: Уліченець Владислав (ліцей №11), Ільченко Денис (ліцей №30), Дедюрова Анастасія (ЗОШ №28).

3-ті: Бажан Валерія (ЗОШ №1), Зеленяк Катерина (ЗОШ №12), Бедрій Святослав (ліцей №6), Винник Єлизавета (ЗОШ №22), Кузик Ольга (ЗОШ №20).

9 клас: 1 місце - Михайленко Максим (ліцей №4), Титянюк Артем (ліцей №11).

2-гі: Кінаш Дар'я (ліцей №5), Шарага Дмитро (ЗОШ №23), Кошулько Ярослав (ЗОШ №28).

3-ті: Панова Дарина (ЗОШ №1), Плескач Діана (ЗОШ №20), Яковенко Степан (ЗОШ №22), Стеценко Вікторія (ліцей №25), Степаненко Руслана (ліцей №30)

10 клас: 1 місце - Хоменко Тетяна (ліцей №4), Тимошевська Катерина (ліцей №11)

2-гі: Дудник Дмитро (ліцей №25), Романко Анастасія (ліцей №30)

3-ті: Номеровський Іван (ліцей№4), Чураков Євгеній (ліцей №6)

11 клас:1 місце - Кулаков Данило (ліцей №4), Згінник Олександр.

2-гі: Ялисоветська Ярослава (ліцей №11), Варава Олексій (ЗОШ №22), Івасенко Юлія (ліцей №30).

3-ті: Різниченко Єлизавета (ЗОШ №1), Бакай Максим (ЗОШ №12), Гринь Богдан (ліцей №25), Кот Катерина (ЗОШ №28).

Економіка

9 клас: 1 місце - Валікова Валерія (ліцей №11)

10 клас: 1 місце - Мартиненко Сергій (ліцей №4), Миронець Олексій (ліцей №25).

2-гі: Ткаченко Руслана (ліцей №11).

11 клас: 1 місце - Ялисоветська Ярослава (ліцей №11).

2-гі: Шликов Євгеній (ліцей №25).

Хімія

7 клас: 1 місце - Хрипун Юлія (ліцей №4), Божинська Діана (ліцей №30).

2-гі: Галузинська Діана (ліцей №11), Кочубей Євген (ЗОШ №12), Халявка Віолетта (ЗОШ №18), Осташевський Остап (ліцей №30).

3-ті: Клеменко Єлизавета (ліцей №6), Шевченко Максим (ЗОШ №20), Шалаєвська Єлизавета (ЗОШ №22), Король Єгор (ліцей №25), Крамаренко Дмитро (ЗОШ №27), Марчук Стефанія (ЗОШ №28).

8 клас: 1 місце - Хижняк Марія (ліцей №4), Бутенко Михайло (ЗОШ №26).

2-гі: Чумак Кіра (ліцей №25), Яресько Максим (ЗОШ №28), Міхно Марія (ліцей №30), Олешко Ірина (ліцей №30).

3-ті: Гапоненко Максим (КНВК №2), Бедрій Святослав (ліцей №6), Шеффер Даря (ліцей №11), Греков Данііл (ЗОШ №18), Мозолєва Марія (ЗОШ №19), Булига Анастасія (ЗОШ №20), Найдьон Ілля (ЗОШ №22), Миронець Олексій Вікторович (ліцей №25).

9 клас: 1 місце - Філоненко Олександр (ліцей №4), Соколов Олександр (ліцей №4), Гордеман Марко (ліцей №30).

2-гі: Сергієнко Назар (ліцей №4), Плескач Діана (ЗОШ №20), Марчук Софія (ЗОШ №28), Павленко Олег (ліцей №30),

3-ті: Титанюк Артем (ліцей №11), Мокієнко Роман (ЗОШ №12), Самойленко Давид (ліцей №17), Яцина Катерина (ЗОШ №19), Чудчовець Альона (ЗОШ №22), Божик Марія (ліцей №25).

10 клас: 1 місце - Міщенко Андрій (ліцей №4), Хорольська Карина (ліцей №6), Романко Анастасія (ліцей №30).

2-гі: Тимошевська Катерина (ліцей №11), Маширова Марієтта (ліцей №11), Повелиця Жанна (ліцей №17).

3-ті: Іванова Аміна (ліцей №4), Буєвич Олександр (ліцей №11), Кузіна Софія (ліцей №25).

3-ті: Огар Марія Сергіївна (ліцей №25).

11 клас: 1 місце - Згінник Олександр (ліцей №4), Краплина Володимир (ліцей №4), Сінєлобова Анастасія (ліцей №30).

2-гі: Рубан Вадим (ліцей №4), Федосюк Радіон (ліцей №25), Омельян Віктор (ліцей №10), Романюк Дмитро (ліцей №25), Варава Олексій (ЗОШ №22).

3-ті: Ткачов Едуард (ЗОШ №1), Івасенко Юлія (ліцей №30), Дубова Аліна (ліцей №11), Галата Олександра (ЗОШ №19), Гончук Марина (ЗОШ №20).

Англійська мова

8 клас: 1 місце - Супонева Ванда (ліцей №4), Марон Анастасія (ліцей №10)

2-гі: Верба Дар'я (ЗОШ №1), Литовченко Роберт (ліцей №11), Попадіна Юлія (ліцей №5), Міловідова Альбіна (ліцей №10).

3-ті: Саленко Анна (ліцей №10), Михайлов Владислав (ЗОШ №28), Врадій Поліна (ліцей №25), Разуміхіна Єлизавета (ліцей №6), Зіненко Валерія (ЗОШ №8), Сьоря Ярослав ліцей (№17).

9 клас: 1 місце -  Подольський Євгеній (ліцей №10), Чернов Денис (ліцей №10),

2-гі: Мачкалян Ліана (ліцей №5), Абрамова Анастасія (ЗОШ №1), Атар Амір (ліцей №25), Алєксєєва Ірина (ліцей №17).

3-ті: Бузько Єлизавета (ЗОШ №20), Чижов Ярослав (ліцей №4), Удовицька Поліна (ліцей №5), Леонтьєва Анастасія (ліцей №6), Журавель Альбіна (ЗОШ №28), Бочарова Марія (ліцей №10), Котюк Артемій (ЗОШ №26), Великотрав Віолетта (ліцей №30), Харченко Аріна (ЗОШ №8).

10 клас: 1 місце - Зацепін Євгеній (ліцей №5), Леонова Анастасія (ліцей №10).

2-гі: Молоштан Софія (ліцей №10), Кохно Дарина (ліцей №10), Кобець Вероніка (ліцей №10), Бардась Катерина (ліцей №5).

3-ті: Прус Катерина (ліцей №4), Джафаров Джавід (ліцей №25), Сухаров Іван (ліцей №17).

11 клас: 1 місце - Спатар Марія (ліцей №10), Мещерякова Дар'я FLEX (ліцей №17), Кохно Анастасія (ліцей №10).

2-гі: Самовик Єлизавета (ліцей №10), Шевченко Анастасія (ЗОШ №8), Жванко Марія (ЗОШ №12), Махно Марія FLEX (ліцей №30).

3-ті: Журба Андрій (ліцей №17), Сиротенко Юлія (ліцей №11), Тонкошкур Юлія (ЗОШ №19), Ткачов Едуард (ЗОШ №1), Кулаков Данило (ліцей №4), Бондаренко Вікторія (ЗОШ №26).

Географія

8 клас:1 місце - Кузик Ольга ЗОШ №20, Ярошенко Дмитро ліцей №4.

2-гі: Самборська Софія (ліцей №4), Самченко Іван (ЗОШ №23), Лещенко Роман (ЗОШ №31), Марон Анастасія (ліцей №10), Ільченко Денис (ліцей №30).

3-ті: Євтухова Юлія (ліцей №4), Базавлук Руслан (ліцей №5), Пащенко Єлизавета (гімназія №7), Зіненко Валерія (ЗОШ №8), Проскурня Анна (ЗОШ №26), Разуміхіна Єлизавета (ліцей №6).

9 клас: 1 місце - Шевченко Анна (ліцей №4), Стадник Владислав (ліцей №11).

2-гі: Данильчук Денис (ліцей №25), Речкалова Анна (ліцей №4), Кінаш Дар’я (ліцей №5), Даценко Владислав (ЗОШ №20), Красовський Артем (ЗОШ №26)

3-ті: Волакова Олександра (ліцей №17), Латухіна Марія (ліцей №30), Грищенко Вікторія (ліцей №10), Варич Михайло (ЗОШ №26), Кальник Іван (ЗОШ №31).

10 клас:1 місце - Петренко Вероніка (ліцей №4), Маркова Анастасія (ліцей №11).

2-гі: Бєлоусова Анастасія (ліцей №4), Книш Олександр (ліцей №17).

3-ті: Угніч Даніїл (ліцей №6).

11 клас: 1 місце - Ялисоветська Ярослава (ліцей №11), Маширова Анна (ЗОШ №20).

2-гі: Остапенко Григорій (ліцей №4), Багро Катерина (ЗОШ №23), Варава Олексій (ЗОШ №22), Ткаченко Юлія (ЗОШ №26), Яскін Ярослав (ліцей №10).

3-ті: Соха Артем (ЗОШ №12), Єременко Дмитро (ліцей №5), Івко Олександр (ЗОШ №24)

Інформатика

8 клас: 1 місце - Іценко Дамір (ліцей №4), Деркач Ярослав (ліцей №30).

2-гі: Безнос Артем (ліцей №30).

3-ті: Шульгачик Павло (ліцей №5), Штанько Євгеній (ліцей №11).

9 клас: 1 місце - Кукін Богдан (ліцей №4), Самойленко Давид (ліцей №17).

2-гі: Семеновський Богдан (ліцей №17).

3-ті: Коваль Костянтин (ліцей №11) та Лактіонов Юрій (гімназія №27).

10 клас: 1 місце - Каспрова Віра (ліцей №4), Громов Іван (ліцей №30).

2-гі: Калина Сергій (ліцей №4).

3-ті: Бовдун Дмитро (ліцей №4) та Заславський Вадим (КНВК №2).

11 клас: 1 місце -  Новіков Данило (ліцей №4).

2-гі: Єременко Дмитро (ліцей №5).

3-ті: Орел Ігор (ліцей №30), Ротань Вікторія (ліцей №11).

Німецька мова

8 клас: 1 місце - Врадій Поліна (ліцей №25), Бедрій Святослав (ліцей №6).

2-гі: Саленко Анна (ліцей №10).

3-ті: Чумак Кіра (ліцей №25), Ліфанова Анна (ліцей №5).

9 клас1 місце - Міщенко Анастасія (ліцей №10), Ямщікова Маргарита (ЗОШ №12).

треті: Чугай Костянтин (ліцей №10), Манько Роман (ліцей №6).

10 клас: 1 місце - Кохно Дарина ліцей №10, Михайлова Анна ліцей №5.

2-гі: Кірєєва Поліна ліцей №10.

11 клас: 1 місце - Трохимчук Юлія та Самовик Єлизавета (ліцей №10).

Французька мова

9 клас: третє місце - Комша Анастасія (ліцей №5).

10 клас: третє - Малиновська Катерина (ліцей №5).

11 клас: перше місце - Павліченко Анна (ліцей №11).

олімпіади ліцеїсти перемоги призові_місця
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
456 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии