• Головна
  • У Кременчуці запустять пілотний проект протидії наркозлочинності
08:00, 11 січня 2020 р.
Надійне джерело

У Кременчуці запустять пілотний проект протидії наркозлочинності

У Кременчуці запустять пілотний проект протидії наркозлочинності

Учора, 10 січня, у Кременчуці відбулося засідання робочої групи з питань протидії незаконному обігу наркотичних речовин, їх аналогів і прекурсорів Міністерства внутрішніх справ.

До Кременчука з‘їхалися представники робочої групи з питань протидії наркозлочинності, викладачі Харківського університету МВС, курсанти-розробники бота, що блокує Телеграм-канали, де продаються наркотики, представники громадських організацій, працівники Нацполіції Полтави.

Присутні обговорили разом з міським головою пілотний проект щодо протидії наркозлочинності у місті Кременчуці - «Кременчук – проти наркотиків».

У планах робочої групи, що була створена на рівні держави в жовтні 2019 року, проведення профілактичних заходів щодо запобігання вживання наркотиків серед молоді. Такі заходи мають вживатися не лише для учнів чи студентів, а й для батьків та вчителів.

Адже наразі трапляються випадки, коли наркотики продають прямо в школі, а середній вік, коли діти починають вживати наркотики - це 12-14 років.

Наступним кроком має бути створення у місті соціальних патрулів, які будуть боротися з рекламою наркотиків. Також роз'яснювальну роботу слід проводити у реабілітаційних центрах, а активістів та журналістів навчати на тренінгах усій необхідній інформації аби зробити боротьбу з наркоторгівлею ефективною.

Так, заступник Голови Державного комітету з питань телебачення і радіомовлення України Микола Білоус повідомив, що у Маріуполі вже виділили на боротьбу з наркотиками 3 мільйони гривень й запитав чи готовий Малецький до співпраці й чи дійсно потрібно це нашому місту.

Згідно з статистикою управління з протидії наркозлочинності, на Полтавщині за 2019 рік було викрито нарколабораторію в Миргороді й арештовано виробів на 20 млн гривень, а також розкрито 560 фактів незаконного зберігання наркотиків, 196 випадків збуття наркотиків та викрито 8 магазинів в Інтернеті, де продавали заборонені речовини. У Кременчуці збут - 37 випадків, зберігання - 28.

Ми вже писали про поширеність наркотиків, так званої синтетики, серед молоді в Кременчуці та симптоми вживання психотропних речовин.

На лекції "Мама, допоможи мені" психіатр та нарколог с 15-річним стажем робот Ірина Гаврилюк розповіла не лише про інтернет-залежність, а й про наркотичну залежність серед підлітків.

Для охочих брати участь у протидії наркотикам є спеціальні боти для блокування інтернет-торговців забороненими речовинами.

Бот @StopDrugs_Bot створили курсанти Харківського університету МВС - Денис Дацюк та Владислав Лактіонов. Зайти на сторінку Телеграм-каналу можна за посиланням.

А також телеграм-бот СтопНаркотик | MRIYA. Коли користувач обрає "Старт" та тип пристрою аби почитати інструкцію як скаржитися на "магазини" наркотиків.

Інструкція для ноутбуків.

Інструкція для Андроїд.

Інструкція для ІОS.

У Кременчуці запустять пілотний проект протидії наркозлочинності, фото-1
У Кременчуці запустять пілотний проект протидії наркозлочинності, фото-2
У Кременчуці запустять пілотний проект протидії наркозлочинності, фото-3
У Кременчуці запустять пілотний проект протидії наркозлочинності, фото-4
У Кременчуці запустять пілотний проект протидії наркозлочинності, фото-5
У Кременчуці запустять пілотний проект протидії наркозлочинності, фото-6
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#наркотики #злочини #торгівля
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...