Звітність для підприємців стане легшою

Звітність для підприємців стане легшою

Мінстр Дмитро Дубілет повідомив про полегшення процедури звітності для підприємців.

"Ми плануємо скасувати біля 40% форм Держстату, які заповнюють українські підприємства.

Це є результатом аудиту, який ми проводили останні кілька місяців.

Головна ідея реформи: не збирати у підприємств ту інформацію, яка і так є у держави.А також не збирати ту інформацію, яка не використовується для прийняття управлінських рішень ("збираємо тому, що завжди збирали").

За цими критеріями ми бачимо, що зможемо скасувати 43 форми (всього їх 110). При цьому це не вплине на якість та обсяги інформації, яку для держави готує Держстат.

Ось деякі з форм, які плануємо скасувати цього року:- Звіт про використання та запаси палива (4-мтп);- Звіт про продаж і запаси товарів (продукції) в оптовій торгівлі (1-опт);- Використання інформаційно-комунікаційних технологій на підприємствах (1-ІКТ);- Звіт про виробництво та реалізацію промислової продукції (1П-НПП);- Звіт про обсяги реалізованих послуг (1-послуги);- Звіт з праці (1-ПВ);- Звіт про діяльність громадської організації (1-ГО);- Звіт про виробництво промислової продукції за видами (1-П);- Звіт про взаєморозрахунки з нерезидентами (1-Б);- Звіт про реалізацію продукції сільського господарства (21-заг);- Звіт про ціни виробників промислової продукції (1-ціни);- Звіт про діяльність закладу вищої освіти», про яку я писав раніше (2-3НК)."

звіт держстат
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
51 просмотр в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии