• Головна
  • У Кременчуці закриють один із закладів професійно-технічної освіти
09:09, 4 лютого 2020 р.
Надійне джерело

У Кременчуці закриють один із закладів професійно-технічної освіти

У Кременчуці закриють один із закладів професійно-технічної освіти

Ще 13 січня, в Полтавській ОДА відбулася апаратна нарада під час якої чиновники обговорили проблему професійної освіти та наповненість закладів студентами.

У Кременчуці раніше створили Регіональний центр професійно-технічної освіти № 1 за допомогою злиття двох ліцеїв та ПТУ, оптимізовуючи заклади. Цьогоріч у Полтаві вирішили закрити Кременчуцький навчальний центр № 69.

У Полтаві підрахували кількість студентів в профтехучилищах Кременчука:

- Вище професійне училище № 7 (848 студентів, 164 працівники, 38,6 тис. грн у рік на одного учня);

- Регіональний центр професійно-технічної освіти № 1 (646 студентів, 170 працівників, 48,6 тис. грн у рік на одного учня);

- Професійно-технічне училище № 26 (559 студентів, 115 працівників, 37 тис. грн у рік на одного учня);

- Професійний ліцей ім. А. С. Макаренка (375 студентів, 87 працівників, 36,8 тис. грн у рік на одного учня).

Оптимізацію на Полтавщині проводять через малу кількість студентів закладів профтехосвіти. На їх фінансування виділяється чимало коштів, а студентів навчається майже так само як і працює викладачів.

Усього за підрахунками департаменту освіти рівень укомплектованості закладів - від 30 до 41%. На території області закладів налічувалося 36 професійних училищ, ліцеїв та вищих училищ, а також 4 центри профтехосвіти та 4 центри при колоніях.

Тому буде оптимізовано Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г. Боровенського, що поєднається з  Професійно-технічним училищем № 49 у с. Красногорівка Великобагачанського району, Гадяцьке вище професійне аграрне училище стане одним закладом із двома лохвицькими ПТУ № 27 та № 32, Карлівське ПТУ № 50 об'єднається з Чутівським ПТУ № 55. Створять Лубенський лісотехнічний коледж поєднавши два ліцеї.

З інтернатами така ж проблема - коли працівників установи більше ніж вихованців. У грудні, за словами першого заступника губернатора, комісія вже обговорювала це питання. Тоді обговорили про ситуацію в Гадяцькому дитбудинку, де в 2019 році на одну дитину витрачали 468 тисяч грн. Там виховують 21 дитину, а працівників - 55. 

Аби вирішити проблеми з фінансування напівпустих закладів в ОДА хочуть аби дітей більше віддавали в родини замість того, щоб об'єднувати інтернати між собою.

 Раніше ми писали, що ремонти дитячих будинків-інтернатів на Полтавщині довірили підприємству, яке підозрюється у розкраданні грошей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#профтехчилища #інтернати #область
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...