
10:06, 15 січня 2020 р.
Надійне джерело
Кременчуцькі дзюдоїсти вибороли шість золотих медалей на Чемпіонаті області

Як повідомили на сторінці спортивного клубу "Кремінь Дзюдо", Чемпіонат області відбувся 12 січня в Кременчуці. Серед інших в змаганнях взяли участь й наші спортсмени.
У Чемпіонаті Полтавської області з дзюдо серед кадетів (до 18 р.) шість золотих медалей здобули кременчужани: Цвелих Катерина, Мусіхіна Поліна, Ярмішко Денис, Воробйов Богдан, Заболотній Сергій, Перепелиця Леонід. Ще одну бронзову - Неграш Олександр.
Переможці увійшли до збірної області та візьмуть участь в Чемпіонаті України, що відбудеться в кінці січня у Львові. Усього в збірній десять спортсменів.






Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
2 червня
ТОП новини
Оголошення
07:55, Сьогодні
09:35, 1 червня
11
13:08, 30 травня
4