Мати двох дітей порізала співмешканця ножем, щоб не кричав та малих не лякав. Суд її покарав

Мати двох дітей порізала співмешканця ножем, щоб не кричав та малих не лякав. Суд її покарав

Суд виніс вирок жінці, які нанесла тяжкі тілесні поранення співмешканцю.

Про це йдеться у судовому реєстрі:

21.09.2019 року, приблизно о 00 год. 30 хв., жінка, перебуваючи за місцем свого проживання, посварилася з співмешканцем на грунті того, що потерпілий знаходячись в стані алкогольного сп'яніння, нецензурною лайкою кричав на неї , в той час коли у кімнаті спала їх малолітня дитина. Жінка робила зауваження, на які він не реагував.  Жінка просила, щоб він припинив кричати , оскільки розбудить малолітню дитину , але потерпілий не припиняв свої дії , тоді жінка , маючи умисел на спричинення тілесних ушкоджень, умисно нанесла один удар ножем в область грудної клітини зі спини зліва потерпілому, чим заподіяла останньому тілесні ушкодження у вигляді проникаючої колото-різаної рани грудної клітини зліва, пневмоторакс, які згідно висновку експерта по ступеню тяжкості відносяться до тяжких тілесних ушкоджень за ознакою небезпеки для життя.

Обвинувачена в судовому засіданні вину у вчиненні кримінального правопорушення визнала повністю, від дачі показань по справі відмовилась, підтвердила обставини вчинення злочину, які викладені в обвинувальному акті і на питання суду пояснила, чоловік, після  її повернення  почав кричати на неї нецензурною лайкою, вона зробила йому зауваження , щоб він не кричав , так як в кімнаті спала їх малолітня дитина , щоб її не розбудити , але потерпілий не припиняв свої дії .

А далі вона погано пам'ятає, як ніж опинився у співмешканця у грудях.  Але жінка не заперечує того факту , що вона ножем нанесла один удар в область грудної клітини із спини зліва потерпілому . Після того , що трапилось , вона викликала швидку медичну допомогу , до приїзду карети швидкої медичної допомоги , вона надавала потерпілому першу медичну допомогу, а саме , намагалася рушником зупинити кров. У скоєному щиро кається, шкодує з приводу вчиненого, просить суворо її не карати.

Потерпілий будь-яких претензій до обвинуваченої не має. Просить призначити обвинуваченій  найм`якше покарання.

Суд засудив жінку: вирішив визнати винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.121 ч.1 КК України та призначити їй  покарання у виді 5 років позбавлення волі.

На підставі ст.. 75 КК України від призначеного судом покарання звільнити з випробувальним строком на 2 роки 6 місяців .

суд поліція правоохоронці
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
12 очень хорошо
(1 оценка)
Высокие оценки пользователей за Достоверность
332 просмотра в июне
1 человек рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии