Комунальники змінюють благоустрій Кременчука: пиляють дерева та вивозять сміття

Комунальники змінюють благоустрій Кременчука: пиляють дерева та вивозять сміття

Комунальники Кременчука прибирають місто і про це звітуються. КП"Благоустрій" повідомляє про свою роботу.

По вулиці Перемоги проводиться формувальна обрізка дерев - шовковиць пірамідальних, які ростуть в рядових посадках. Ці роботи виконуються з метою надання кроні певної форми. За допомогою такої обрізки досягається рівномірний розподіл скелетних гілок.

Комунальники змінюють благоустрій Кременчука: пиляють дерева та вивозять сміття, фото-1

З метою забезпечення належного санітарного, естетичного стану об'єктів благоустрою. За КП "Благоустрій Кременчука" закріпити територію зеленої зони в межах "червоної лінії" в районі будинків № 1А-29 по вулиці Великій набережній у місті Кременчуці загальною площею 3,00 га - на праві господарського відання з наданням права проводити утримання, поточний ремонт, озеленення та технічне обслуговування.Декілька років ця територія була занедбана, і мала захаращений вигляд. З 2020 року - територія була передана на баланс та закріплена за КП "Благоустрій Кременчука". За три дні активної праці було вивезено 8 Кразів листя - 54 м.к , і 1 Краз - сміття. Планується повне перевтілення цієї території.

Комунальники змінюють благоустрій Кременчука: пиляють дерева та вивозять сміття, фото-2 Комунальники змінюють благоустрій Кременчука: пиляють дерева та вивозять сміття, фото-3
кременчук благоустрій
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
31 просмотр в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии