Кристали замість слаймів: кременчуцькі школярі можуть отримати призи та премії за практичну роботу

Кристали замість слаймів: кременчуцькі школярі можуть отримати призи та премії за практичну роботу

Наразі триває конкурс "Кристали", до участі в якому закликають школярів від 6-18 років. Для переможців конкурсу організатори підготували призи. Крім того, школярі старших класів зможуть отримати премію професора Гладишевського.

Молодшим школярам слід зареєструватися до 1 лютого, а старшим до 20 березня. Крім вирощування кристалів учні мають подавати тези наукових досліджень на тему: "Кристали та Гаджети" як українською, так і англійською мовами на електронну адресу: [email protected].

Вимоги до оформлення тез та критерії оцінювання наукових досліджень і стендових доповідей можна знайти за посиланнями - перелік вимог, перелік критеріїв оцінювання.

Усі учасники отримують інструкції та назви речовин, з яких вони мають виростити кристали під наглядом дорослих.

Зразки вирощених кристалів учасники мають надсилати на адресу журі чи відправити відео з процесом вирощування кристалу та кінцевий результат зі своїми коментарями.

Журі визначатиме переможців у номінаціях: «Найбільший кристал»; «Найякісніший кристал»; «Найоригінальніший кристал»; «Віртуальний кристал».

Організаторами конкурсу виступили Мала академія наук, Львівська обласна Мала академія наук та Львівський національний університет імені Івана Франка.

Більш детально читайте про конкурс тут.

Ми писали, що слайми небезпечні для здоров'я дітей, а дівчинка, що вдихнула частинку лайма провела кілька днів в реанімації.

призи премії конкурс мон
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
252 просмотра в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии