• Головна
  • Офіційна відповідь Оржицького молокозаводу на інформацію про мишу у пакеті з молоком
13:37, 22 січня 2020 р.
Надійне джерело

Офіційна відповідь Оржицького молокозаводу на інформацію про мишу у пакеті з молоком

Офіційна відповідь Оржицького молокозаводу на інформацію про мишу у пакеті з молоком

Кременчужанка знайшла у пакеті молока неживу мишу (матеріал за посиланням видалено за вимогою однієї зі сторін конфлікту). Про це стало відомо з відкритого місцевого Телеграм-каналу.

Представники виробника надали відео як фасують молоко на їхньому заводі, а також надіслали фото з підприємства та інформацію щодо спростування того факту, що миша могла потрапити до продукції. 

Далі пряме цитування:

"Шановні жителі Кременчука! Мережею інтернет гуляє повідомлення зі слів людини, що нібито знайшла мишу в пакеті молока ТМ «ЗароГ». Ми – працівники молокозаводу – хочемо прояснити цю ситуацію.

По-перше, де гарантія, що це не замовлений наклеп? Адже ця людина не захотіла повернути «поганий» пакет для експертизи та уникала зустрічі з представниками заводу.

По-друге, на виробництві встановлено нове обладнання, і при фасовці молока технічно неможливе потрапляння сторонніх предметів, оскільки продукт подається з труби молокопровода через щілину не більше 4 мм, а пакет формується з плівки плоского рулона. Процес розливу та запайки пакетів відбувається повністю автоматично.

Крім того, на підприємстві діє система контролю безпечності молочної продукції HACCPМи запрошуємо експертів, що мають допуск до харчових виробництв, переконатися в цьому. Фото та відео виробничого процесу (фасування молока) додаються".

Офіційна відповідь Оржицького молокозаводу на інформацію про мишу у пакеті з молоком, фото-1
Офіційна відповідь Оржицького молокозаводу на інформацію про мишу у пакеті з молоком, фото-2
Офіційна відповідь Оржицького молокозаводу на інформацію про мишу у пакеті з молоком, фото-3
Офіційна відповідь Оржицького молокозаводу на інформацію про мишу у пакеті з молоком, фото-4

Редакція вважає за необхідне надавати об'єктивну інформацію від обох сторін конфлікту без оціночних суджень чи перекручування інформації. Початковий матеріал з розповіддю кременчужанки про знахідку в молоці видалено за вимогою однієї зі сторін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#продукція #пакет #молокозавод #пост #спростування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...