Міністр Дубілет виступив проти перепису населення України. Чому?

Міністр Дубілет виступив проти перепису населення України. Чому?

Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет впевнений, що перепис населення - це тільки зайві трати.

Дубілет не бачить необхідності у проведенні перепису населення, про це він повідомив на прес-конференції.

"Перепис населення, якщо ми його будемо проводити, у нас ще будуть всередині дискусії щодо цього, обійдеться державі десь у 3,4 млрд грн. І по часу, якби ми це проводили, то ми отримали б результат вже наступного року", - сказав Дубілет.  "Я буду доводити іншим представникам влади, що, напевно, ми цим шляхом не будемо йти", - сказав Дубілет.

Раніше перепис населення було заплановано на кінець 2020 року, майже 100 тис. інтерв'юерів з планшетами мали обійти будинки і квартири українців. На перепис у держбюджеті було передбачено 3,4 млрд грн. Разом з тим Дубілет зазначив, що проведення перепису в такому форматі стало б «недозволеною розкішшю» для України, й тому було вирішено провести «електронний перепис» і заощадити 2-3 млрд грн.

23 січня, Дубілет повідомив результати оцінку чисельності населення, здійсненої за даними операторів мобільного зв’язку; Держстату та електронних реєстрів, Пенсійного фонду та Державного реєстру фізичного осіб – платників податків. Згідно з результатами оцінки чисельності наявного населення, на території України проживають 37 млн 289 тис. осіб. Це дані без урахування жителів окупованих територій.

кременчук перепис населення
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
46 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии