Міст будують не у Кременчуці, бо влада міста не подала техніко-економічне обґрунтування

Міст будують не у Кременчуці, бо влада міста не подала техніко-економічне обґрунтування

Служба автомобільних доріг Полтавської області розповіла, де буде побудовано міст через Дніпро. У Кременчуці навіть нічого не планується будувати. При цьому САД зазначила, що причина цьому проста: керівництво міста не надало техніко-економічне обґрунтування будівництва мосту у Кременчуці.

Виявляється, усі політичні суперечки, скандали, сварки довкола кременчуцького мосту упираються у просту річ - у документ, з якого починається розгляд питання.

Усе це у САД розповіли на питання кременчужан, які намагалися дізнатися на сторінці служби в ФБ про подробиці справи. Тож міст поблизу Горішніх Плавнів будуватимуть скоро, причому за кошти держави. У той самий час, до САД не було надходження ТЕО будівництва мосту у Кременчуці. Що ще розповіли у САД на питання кременчужан:

"Служба автомобільних доріг за завданням Укравтодор працює над державним інвестиційним проектом «Будівництво автомобільної дороги М-22 #Полтава_Олександрія на ділянці обходу м. Кременчук з мостовим переходом через р. Дніпро, Полтавська область».

Керівництво Служби разом з проектувальниками та фахівцями в галузі мостобудування проінспектували місце будівництва мосту через р.Дніпро у Кременчуцькому районі. Наразі розроблене техніко-економічне обгрунтування будівництва, яке проходить комплексну державну експертизу та продовжується процедура оцінки впливу на довкілля. Всі зауваження та пропозиції за їх підсумками будуть враховані при розробці проекту будівництва."

- Де планується будівництво мосту? - спитали небайдужі.

- В районі с.Чикалівка Кременчуцького району, з врахуванням будівництва першої черги будівництва обходу Кременчука, - відповіла САД.

Кременчужанка Вікторія зауважила:

"Тут навiть не питання у розвантаженнi. Питання, що старому мосту вже 150 рокiв (опорам), 70 залiзобетонним конструкцiям. Його стан вражаэ та вiдлякуэ. Гниле залiзо, дiрки, трiщини, вiдсутнэ залiзо, бетон пiд дорогою.Кременчук у щоденних заторах, бо завузький мicт. Мicт та авто, людей трусить нещадно, коли йде потяг, а авто на другому поверсi. Усi цi понти щодо об iiзду призведуть або до фарсу, коли мешканцям промислового мiста у пологовий, мнс, виконком, суд тощо на човниках гребсти доведеться або до трагiчного випадку."

- Поки що немає планів, оскільки немає розробленого проекту буде проект - викладемо обов'язково), - відповіли у САД.

Як нема проекту?куди пiшли кошти китайського iнвестора, 2 млн. грн. у позаминулому роцi? - наполягала кременчужанка.

- Всі фінансові витрати на реалізацію даного проекту надходять з державного бюджету України. Замовник - наша Служба. Про китайського інвестора мова не йде. Якщо ви уважно читали наш пост і орієнтуєтеся в процесах, пов'язаних з цим питанням, то вам має бути відомо, що спочатку розробляється ТЕО (про що й написано в нашому тексті). Зараз ТЕО в експертизі. Коли буде позитивне рішення з експертизи - тоді розпочнеться стадія проектування. Проект раніше ТЕО ніколи не розробляється.

Питання будівництва мосту через Дніпро в Кременчуці має вирішувати міська влада, а не Укравтодор. Чому вони цього не роблять - питання не до нас, - відповіли спеціалісти САД.

- У Кременчука немає 200 млн. доларів на ці цілі. І ніколи не буде. А буде у перспективі розламаний міст та два райони, не з'єднані жодним автомобільним шляхом." - Заперечила пані Вікторія.

- А звідки цифра 200 млн доларів, якщо в Кременчука навіть проекту немає на будівництво мосту? Звідки такі цифри? щоб оцінювати будівництво мосту необхідно розробити проект, без цього жодних фінансових рішень приймати нереально. Як тільки-но ТЕО виходить з експертизи, розробляємо проект. До цього жодні цифри невідомі.

ТЕО, яке розроблене Кременчуком, з 2012 року не подано в експертизу. Чому цього не зроблено, запитайте у місцевої влади. Час прийшов. Якщо навіть зараз це зробити, то пройде мінімум 3 роки, доки почнеться розробка проекту. Міст дійсно аварійний, перебуває на балансі Укрзалізниці, тому вони мають утримувати та ремонтувати даний мостовий перехід. Укравтодор не має жодного відношення до даного мосту, - повідомили у САД.

Міст будують не у Кременчуці, бо влада міста не подала техніко-економічне обґрунтування , фото-1 Міст будують не у Кременчуці, бо влада міста не подала техніко-економічне обґрунтування , фото-2 Міст будують не у Кременчуці, бо влада міста не подала техніко-економічне обґрунтування , фото-3 Міст будують не у Кременчуці, бо влада міста не подала техніко-економічне обґрунтування , фото-4 Міст будують не у Кременчуці, бо влада міста не подала техніко-економічне обґрунтування , фото-5 Міст будують не у Кременчуці, бо влада міста не подала техніко-економічне обґрунтування , фото-6 Міст будують не у Кременчуці, бо влада міста не подала техніко-економічне обґрунтування , фото-7
міст кременчук гроші
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
6136 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии