Кваліфікаційна комісія розглядатиме питання звільнення прокурора Кременчука Дмитра Демченка

Кваліфікаційна комісія розглядатиме питання звільнення прокурора Кременчука Дмитра Демченка

У пятницю, 24 січня, прокурор Полтавської області Ярослав Голинський подав на  ім'я генерального прокурора подання про звільнення з посади діючого прокурора міста Кременчука Дмитра Демченка, додавши висновки комісії щодо перевірки діяльності місцевої прокуратури.

Втім, саме рішення про звільнення Демченка з посади прийматиме колегіальний орган Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів із одинадцяти фахівців розглянувши усі подані Голинським матеріали та взявши до уваги й пояснення посадовця.

Також комісія відповідно до статті 51 Закону України "Про прокуратуру" може прийняти рішення щодо застосування інших покарань до посадової особи, зокрема, й дисциплінарного стягнення.

Оцінять члени комісії й рівень фахової підготовки чинного прокурора та відповідність займаній посаді.

У свою чергу правозахисник Олег Биков офіційно звернувся до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії з проханням взяти до уваги опубліковані в місцевих ЗМІ матеріали про справах так званих "кременчуцьких свинарчуків".

Адже на його думку прокурор не має жодної підстави обіймати зазначену посаду в місті Кременчук, бо резонансні справи досі не розслідувані, а матеріали по більш ніж десяти кримінальним провадженням не передані до суду. Про що наші журналісти й повідомили обласному прокурору на пресконференції.

У свою чергу голова ГФ "Кременчуцька СІЧ" Сергій Костецький прокоментував ці події так:

"Давайте збирати від громади групу мешканців, та їхати на засідання цієї комісії в місто Київ. І там все розповісти про участь прокуратури м. Кременчука та особисто прокурора Демченка в розслідуваннях кримінальних справ по посадовцях міста. А розповідь, точніше свідчення для даної комісії будуть дуже цікаві. Громаді є що розповісти про правоохоронні органи міста Кременчука не залежно від їх належності до різних міністерств, відомств чи служб. Від їх байдужості, халатності, можливо і корисності громаді стало жити не легше. Звідси і підвищення тарифів, розбазарювання державного чи комунального майна. Занепад медицини, освіти. Як надоїли ці всі "свинарчуки", не вже в Україні не має порядних і безкорисних посадовців. Не вже і в цей раз правосуддя зломає зуби об якогось міського прокурорчика. І йому дадуть можливість і надалі насміхаючись з громади Кременчука творити свої "чорні" справи. Особисто я цю справу не залишу, ради своїх дітей я не зможу стояти осторонь продовжувати спостерігати як невеличка купка людей відірвавшись від реального життя буде продовжувати знущатись над громадою, набиваючи свої кишені награбованими людськими грошами. А потім на сесіях міста позичивши очі у "сірка" скаржитись що зарплати в них маленькі. А нічого що вони перевищують до 10 разів середню платню Кременчуківця. Якщо їх платня не влаштовує, хай кидають їх погано оплачувану роботу і йдуть працювати в Маркетопт...".

Тож кременчужани налаштовані вкрай рішуче й збираються писати звернення до кваліфікаційної комісії аби ознайомити її членів із висвітленими у ЗМІ резонансними справами та ходом їх розслідування прокуратурою.

Раніше ми писали, що справами "свинарчуків" зацікавився Генпрокурор.

голинський прокурор область кременчук генпрокурор
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
163 просмотра в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии