Кременчужани подали петицію до міського голови: просять поновити транспортний маршрут

Кременчужани подали петицію до міського голови: просять поновити транспортний маршрут

Кременчужани подали петицію на сайт міського голови з проханням поновити маршрут № 25 по місту.

У петиції просять: Відновити курсування автобусу (маршрутного таксі) за маршрутом № 25 (вул.Правобережна - ПАТ «Укртатафта») Просимо розглянути можливість відновлення щоденного руху автобусним маршрутом за № 25 (вул.Правобережна - ПАТ «Укртатафта»). Відновлення зазначеного маршруту мало б на меті посприяти додатковим зручностям мешканцям Правобережжя. Транспортне сполучення із основною частиною міста є пріоритетним питанням для населення Раківки, саме через наявність потужних підприємств та значну кількість населення, які мешкають та працюють у цій частині міста. Актуальне та гостре питання для населення Раківки, які працюють на Кременчуцькому НПЗ, а також для населення лівобережної частини Кременчука, задіяних на роботах на сталеливарному й вагонному заводах.

Мешканці Раківки вимушені відчувати незручності та користуватися двома транспортами із пересадками щоб дістатися на роботу, а також на навчання до педагогічного, медичного коледжів. Для багатьох це додаткове навантаження на бюджет родини, додатковий стрес, витрачання часу. Можна розглянути одним із варіантів, щоб зазначений маршрут не дублював інші маршрути по місту, запропонувати курсування чітко за графіком, або, наприклад, у режимі маршрутного таксі, із зупинками за вимогою.

Так автобус не буде гаяти час на зупинках, буде економити паливо, та раціонально здійснювати перевезення населення у годину-пік, розвантажуючи основні шляхи міста. Мешканці міста неоднократно зверталися до влади с питанням відновлення маршруту, але влада не вирішує це питання. Просимо почути мешканців району і повернутися до них обличчям.

маршрут правобережжя кременчук транспорт
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
380 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии