Оглядини шкіл повертаються: батьки вітають депутатку Сідерку, яка показує ретельно приховане

Оглядини шкіл повертаються: батьки вітають депутатку Сідерку, яка показує ретельно приховане

Нарешті депутат Тетяна Сідерка повернулася до своєї традиції, яку так вітають батьки кременчуцьких учнів: до шкільних оглядин.

Дякуючи багаторічній традиції, запровадженій пані Сідеркою, освіта міста впевнено змінюється на краще. Депутатка приходить до шкіл спільно з ЗМІ і висвітлює плюси та мінуси у певному навчальному закладі. Дякуючи таким оглядинам вже не в перший раз у школах відбуваються покращення.

Нажаль, директори шкіл, спільно з деякими політичними опонентами намагаються припинити таку практику. Вони заявляють, що депутат не може робити перевірки. Сідерка та пердставники ЗМІ запевняють, що даний захід у жодному разі не є перевірками, а лише огляд закладів освіти. Адже депутатка є секретарем депутатської комісії з питань освіти. У освіти багато проблем і огляд фактажу допомагає раціонально використовувати бюджет міста при розподілі грошей.

Так от, напередодні, після тривалої перерви, Тетяна Сідерка разом з ЗМІ відвідали школу №10. Там було виявлено журналістами дрібні порушення - наявність пилу на стендах буфету та перенесення їжі до їдальні через коридор без кришки.

Також свою позицію пані депутатка виклала на своїй сторінці у ФБ:

"Здоров'я нації - це, насамперед, здоров'я наших дітей, одним із передумов якого є правильне й здорове харчування!!!
Як система організації харчування в закладах освіти працює в Кременчуці?
Чи формується культура харчування в наших закладах освіти?
Сьогодні мала нагоду оглянути (підкреслюю - не перевірити і це важливо!) - як саме в реальності відбуваються процеси системи харчування в 10 ліцеї м. Кременчука.
Об'єктивно і по суті:
Що мені сподобалось в закладі:
1. Коли я вперше почала огляди шкіл, у деяких з них були відсутні елементарні речі: не було гарячої води, було відсутнє мило, я вже мовчу про рушнички. Сьогодні в 10 ліцеї все в наявності, гаряча вода, мило, сушарка для рук і це справді ПРИЄМНО!!!
2. У їдальні, на харчоблоках усе чисто та охайно. Нові придбані стелажі для посуду, нові холодильники для можливості "правильного сусідства продуктів", шафа для зберігання хліба - усе відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Зі слів директора все це було придбано протягом 2017 - 2019 років.
3. Працівники харчоблоку в спецодягу - на момент нашого огляду (хоча в їдальні дітей не було - йшов урок) при розкладці продуктів кухарка працювала в перчатках.
4. Керівник закладу надавала повну інформацію щодо питань, які виникали в процесі спілкування.
Що мені не сподобалось:
1. Я не хочу бути "ханжою", але мені здається, що ми, дорослі, ВІДПОВІДАЛЬНІ за ті умови, які ми створюємо для наших дітей!!!!
На підставі письмової відповіді на попереднє моє звернення керівником закладу було наведено аналітичні показники, а саме :
- в 11 класі навчається 51 учень - з них харчується 9,
- у 7 класах навчається 92 учня - з них харчується "аж" 14 чоловік!!!
З моєї точки зору, ми просто зобов'язані створити умови, щоб дитина, яка знаходиться в закладі з 8 години ранку до 15 години мала змогу отримати гаряче здорове харчування і ніяким чином не ставала черговим пацієнтом гастроентеролога!!!!
2. Сьогодні для мене було відкриття така інформація : кухар в школі ( зараз маю на увазі 10 школу - інші не знаю, поки не почую від представників закладу) за грудень отримала (зі слів бухгалтера школи) 5000 гривень нарахованої заробітної плати, тобто фактично отримала 4500 грн!!!!
Шановні!!! Це МЕНШЕ ніж мінімальна заробітна плата в Україні!!!Це питання мусується, піднімається, але маємо 4500 грн!!!!
Закликаю мера міста, департамент освіти врешті-решт ЗВЕРНУТИ увагу на важливе питання мотивації працівників і знайти можливість підвищити заробітну плату кухарям в закладах освіти!!!!
Дякую всім!!! Далі рухаємось!!!

P.S. Окремо хочу зауважити до всіх, хто приймає участь в оглядах закладів, прошу дотримуватись поваги один до одного і ні в якому разі не створювати передумови будь-яких конфронтацій і бажання ображати та переходити на особистості!!! Прошу бути толерантними та вихованими.
Наше завдання - об'єктивно показувати реальність, яка є в наших закладах освіти та намагатися покращити ситуацію!!!
Ще раз ДЯКУЮ!!!"

У той самий час батьки у соцмережах виказали підтримку пані Тетяні. 

Так, у соцмережі одна мама закликала владу ввести у систематику подібні висвітлення депутаткою проблем шкіл. Цитата:

"А хто така Сідерка? Це єдина у Кременчуці депутат, яка щиро, самовіддано, систематично, мудро і правильно допомагає батькам та дітям!Бо директори шкіл на смітник викидають купи скарг від батьків. Дехто з батьків все так не лишає, а пише Сидерці!!!Вона дуже порядна і адекватна депутатка. Вона мама 5 дітей. Має звання Мати-героїня! Вона професійно і в рамках закону проводить огляд закладів освіти і систематично вирішує реальні проблеми шкіл!!! Вона завжди ввічлива і виважена!!!Я закликаю владу припинити цькування директорами шкіл дітей, батьків, депутатів, ЗМІ!Це не війна оголошена Сидерці, це війна проти батьків та дітей, чиї інтереси Тетяна Сідерка захищає!!!

У кременчужан ніхто не питав, чи цікаво їм знати, з чого годують їх дітей та чому діти не пісяють і не какають в школі, чому масово труять дітей або здирають гроші на підручники!!! тощо...А нам цікаво!!!Батьки проти створення концтаборів зі шкіл, де дітей принижують, а потім і батьків за спробу захистити дитину! Де директор - це богиня чи божок!!!Ми віддаємо дітей у сучасну школу, а не у катувальню!!!Вважаю за потрібне створити на систематичній основі ПУБЛІЧНІ ОГЛЯДИНИ ШКІЛ ЗА УЧАСТІ ЗМІ ТА по можливості залучити ПРЕДСТАВНИКІВ ДЕРЖСПОЖИВСЛУЖБИ АБО ЛАБОРАТОРІЙ.

Таку практику Україна ввела у спільному проекті Держави та каналу 1+1. Українцям показують, що кладуть у продукти виробники.Великим попитом користуються передачі "Ревізор".В Україні як і у Кременчуці є попит на правду!!!У школах Кременчука чисельні порушення, які директори шкіл намагаються приховати від суспільства!!! Директорські порушення правил гігієни, санітарії, безпеки, етикету, закону, свободи!!!ВІД ЦЬОГО СТРАЖДАЮТЬ ДІТИ!Тільки систематичне, спільне висвітлення ситуації через ЗМІ може призвести до вирішення проблем!!!Тому У КРЕМЕНЧУЦІ МАЮТЬ БУТИ ОГЛЯДИНИ ШКІЛ СПІЛЬНО З ДЕПУТАТАМИ ТА ЗМІ!Батьки проти цькування депутатки Тетяни Сідерки!ПС: Чому саме зараз я пишу цей пост? Тому що директори крокують далі: У ШКОЛУ НЕ ПУСКАЮТЬ БАТЬКІВ!!! БАТЬКІВ НЕ МОЖНА НЕ ВПУСКАТИ НА ТЕРИТОРІЮ ШКОЛИ!!!БАТЬКИ Є УЧАСНИКИ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ!!!ТАКОЖ У ДІТЕЙ ПОЧАЛИ ЗБИРАТИ МОБІЛЬНІ ТЕЛЕФОНИ, ПРИЧОМУ НА ВЕСЬ ДЕНЬ!ЩОБ НЕ ЗАСНЯЛИ ПОРУШЕННЯ ДИРЕКЦІЇ ШКОЛИ ТА НЕ ВИКЛИКАЛИ БАТЬКІВ У РАЗІ ПРОБЛЕМ У ШКОЛІ!!!"

школи директори кременчук сідерка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
786 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии