
09:34, 31 січня 2020 р.
Офіс Генпрокурора оцінюватиме роботу Прокуратури Полтавщини по новим стандартам

Роботу прокурорів Полтавщини будуть оцінювати не тільки кількісно, але й якісно. Тож керівництво Прокуратури Полтавщини закликало підлеглих працювати ефективніше.
29 січня цього року в обласній прокуратурі на оперативній нараді зібралися прокурори з усієї області, серед них заступники прокурора області, керівники структурних підрозділів і прокурори апарату прокуратури, а також керівники місцевих прокуратур та їх заступники.
Прокурор області відзвітувався, що рівень злочинності знизився на 10%, припинена діяльність 11 організованих злочинних груп та 4 конвертаційних центрів. Окрім цього, прокурори забезпечили належний рівень апеляційного реагування на судові рішення, що не відповідають вимогам закону, який склав понад 90%. Активізовано представницьку діяльність – з метою захисту інтересів держави заявлено 232 позовні заяви на загальну суму 967 млн. 970 тис. грн.
Підсумовуючи, Ярослав Голинський наголосив: «Для визначення ефективності нашої діяльності Офісом Генерального прокурора використовуватимуться нові стандарти. Результативність визначатиметься не лише кількісними показниками, а й якістю цієї роботи. Тому вимагаю від вас максимальної зосередженості, уваги та відповідальності при виконанні поставлених завдань».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:00
8 грудня
16:08
6 грудня
14:05
6 грудня
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
ТОП новини
Оголошення
11:41, 6 грудня
7
08:56, 3 грудня