Офіс Генпрокурора оцінюватиме роботу Прокуратури Полтавщини по новим стандартам

Офіс Генпрокурора оцінюватиме роботу Прокуратури Полтавщини по новим стандартам

Роботу прокурорів Полтавщини будуть оцінювати не тільки кількісно, але й якісно. Тож керівництво Прокуратури Полтавщини  закликало підлеглих працювати ефективніше.

 29 січня цього року в обласній прокуратурі на оперативній нараді зібралися прокурори з усієї області, серед них заступники прокурора області, керівники структурних підрозділів і прокурори апарату прокуратури, а також керівники місцевих прокуратур та їх заступники.

Прокурор області відзвітувався, що рівень злочинності знизився на 10%, припинена діяльність 11 організованих злочинних груп та 4 конвертаційних центрів. Окрім цього, прокурори забезпечили належний рівень апеляційного реагування на судові рішення, що не відповідають вимогам закону, який склав понад 90%. Активізовано представницьку діяльність – з метою захисту інтересів держави заявлено 232 позовні заяви  на загальну суму 967 млн. 970 тис. грн.

Підсумовуючи, Ярослав Голинський наголосив: «Для визначення ефективності нашої діяльності Офісом Генерального прокурора використовуватимуться нові стандарти. Результативність визначатиметься не лише кількісними показниками, а й якістю цієї роботи. Тому вимагаю від вас максимальної зосередженості, уваги та відповідальності при виконанні поставлених завдань».

суд поліція правоохоронці
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
11 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии