• ХК "Кременчук" забив 200-ту ювілейну шайбу та переміг МХК «Динамо»
17:38, 14 лютого 2020 р.
Надійне джерело

ХК "Кременчук" забив 200-ту ювілейну шайбу та переміг МХК «Динамо»

12 лютого, ХК «Кременчук» поборовся з харківським МХК «Динамо» й виграв з рахунком 14:1.

У цьому поєдинку кременчужани закинули ювілейну шайбу -200-ту, якою стала шайба закинута Дмитром Орловим у першому періоді. Також «Кременчук» став першим із команд, що у цьому сезоні забив 100 шайб.

Авторами вдалих передач та голів стали: Володимир Чердак, Владислав Грицьких, Кирило Бондаренко, Микити Олійника, Гліба Бондарука, Кирила Бондаренка і Олександра Пукса, Володимир Чердак та інші.

У першому періоді «Кременчук» закинув 4 шайби, удругом три та пропустив одну, у третьому забив 7.

Кременчук: Новицький (Гордюшин); Бабрусев - Пузатов, Хрішпенц - Александров, Грицьких - Толстушко, Фроленко - Горлушко; Кисельов (К) - Серанов - Бондарук, Созонов - Пукс (А) - Орлов, Савченко - Гриценко (А) - Ворона, Чердак - Олійник - Бондаренко.

МХК Динамо: Шевчук (Бандурян); Фірсов (А) - Наливайко (К), Лісін - Савченко, Шуба - Бутенко; Геворкян (А) - Свищев - Абаджян, Дурдиэв - Борисов - Панов, Соляник - Черноморченко - Абдулаєв, Федоров - Кашевко - Трапезников.