Угоду із КАТП 1628 на виконкомі підписали, але поки що стосовно вивезення сміття

Угоду із КАТП 1628 на виконкомі підписали, але поки що стосовно вивезення сміття

На виконкомі під головування заступника мера Пелипенка знову підняли питання про прийняття рішення щодо укладання угоди з КАТП 1628, хоча зранку пообіцяли підприємцям, що відкладуть це питання на два тижні.

Нагадаємо, що зранку біля виконкому зібралися асенізатори міста та вимагали від влади пояснень стосовно конкурсу.

"Була зустріч із приватними підприємцями, що вивозять рідкі відходи. Основним питання було те, що ніхто з них не знав, що у місті Кременчуці проходить конкурс. 25 вересня 2019 року на сайті міської ради було оприлюднено проект рішення про організацію та проведення конкурсу на визначення виконавця послуг по вивезенню відходів разом з аналізом регуляторного впливу.

Проект 26 вересня направили до Антимонопольного комітету. 9 жовтня 2019 року відбулося перше засідання робочої групи. В цей же день у випуску "Наш час" було повідомлено про плани щодо конкурсу. 12 жовтня надав Антимонопольний комітет свої зауваження. 15 січня була публікація у "Вісник Кременчука" - оголошення про конкурс.

Сьогодні результати конкурсу ми затверджуємо в проекті рішення виконкому. До підписання договорів із КАТП ми не будемо впливати на приватних перевізників, а далі вони можуть брати участь у вивезенні на договірних засадах з КАТП", - повідомив начальник управління ЖКГ Іван Москалик.

Пелипенко запропонував підписати угоду по одному з лотів - щодо вивезення твердих відходів з огляду на таку ситуацію в місті.

сміття відходи асенізатори виконком
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
74 просмотра в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии