• Главная
  • Коти, голуби та кар'єр: "Мандруємо вдома" побували у Горішніх Плавнях. Відео
13:05, 4 марта 2020 г.
Надежный источник

Коти, голуби та кар'єр: "Мандруємо вдома" побували у Горішніх Плавнях. Відео

Коти, голуби та кар'єр: "Мандруємо вдома" побували у Горішніх Плавнях. Відео

Євген Кулик із полтавського гурту "Сен-Тропе" разом з програмою "Мандруємо вдома" відвідав найзнаменитіше місто в Кременчуцькому районі - Горішні Плавні.

А прославився колишній Комсомольськ своєю новою назвою "Горішні Плавні". Проти такого перейменування місцеві мешканці довго противилися. Пропонували вони й Добровольськ, й Борисфен, Наддніпрянськ, Святомиколаївськ.

19 травня 2016 року Комсомольськ було перейменовано у Горішні Плавні.

Середня заплата в Горішніх Плавнях в 1,5 раза більша ніж у Полтаві. А якщо розділити прибутки від промисловості на кількість мешканців міста, то вийде по 500 тис. грн на людину.

Полтавський ГЗК - найбільше підприємство в місті. Глибина кар'єру 400 метрів, ширина 2,5 км, а довжина 7,5 км. Тут видобувають 28 млн тонн залізної руди на рік.

Поряд з містом є ландшафтний заказник "Лісові озера", де ростуть червонокнижні рослини (зозулинець болотний) та живуть рідкісні птахи (кулик-сорока – занесений до Червоної книги України та регіонально рідкісний крячок білощокий). 

Територія заказника має велике значення як природний комплекс лісових ділянок, луків, заплавних водойм в пониззі річки Псел.

Прокуратура області в 2015 році відкривала кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 КК України).

Тоді на території заказника в приватну власність було передано майже 60 земельних ділянок площею в 16 га.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#мандрівка #програма #туризм
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...