
11:43, 6 березня 2020 р.
Надійне джерело
Кременчужани стали фіналістами Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2020»

З 25 по 28 лютого відбувся ХІХ Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт-2020» та XІ національний тур Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2020», де учні з Кременчука теж взяли участь.
Кременчужанки Бубнова Карина та Манаєнкова Ніколь, учениці 8-го класу Кременчуцького ліцею № 10 «Лінгвіст», вихованки Кременчуцького еколого-натуралістичного центру учнівської молоді отримали приз юніорського журі.
Під час заходу учні представляли свої авторські апаратні й програмні рішення для обчислювальних систем у вигляді стендового й електронного захисту власних проектів.
Також до фіналу увійшли учениця ліцею №10 Грузіна Олена та учні Кременчуцького ліцею № 4 "Кремінь" Коркішко Андрій та Порицький Іван.




Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:56
16 грудня
15:32
12 грудня
Оголошення
12:57, 9 грудня
15:04, 9 грудня
12:34, 17 грудня
12:57, 9 грудня