• Главная
  • Віддають закордон: у жінок в Україні суди щомісяця відбирають дітей
Депортація дітей
14:26, 10 марта 2020 г.
Надежный источник

Віддають закордон: у жінок в Україні суди щомісяця відбирають дітей

Депортація дітей
Віддають закордон: у жінок в Україні суди щомісяця відбирають дітей

В Україні суди приймають рішення на користь іноземних татусів. Кожного місяця в українських мам відбирають одну-дві дитини, які відправляються жити закордон, передає ТСН.

Як повідомляється, українська феміда змушена ставити на бік іноземного татуся навіть, якщо чоловік «монстр». Так, одна з матерів звинувачує батька в тому, що їх дитині сняться нічні кошмари. В інтерв’ю ТСН жінка зазначає, що батько дитини – збоченець. Це підтвердила і сама дитина в інтерв’ю медикам. Хлопчик розповів, що тато змушує торкатися його статевих органів і стискати їх. Сама жінка познайомилась з англійцем у студентські роки, коли перебувала на навчанні у Великій Британії. Завагітніла жінка у 2012 році. Перші два тижні між нею і англійцем усе було добре, аж поки чоловік не почав піднімати на неї руку. Тоді жінка повернулася в Україну. Відтоді і розпочалися питання щодо того, де саме перебувати дитині. Згодом батько подав заяву про викрадення дитини, адже для того, аби вивести хлопчика необхідний і дозвіл батька.

В сюжеті додається, що минулого року в Україні було зареєстровано 86 заяв і прийнято 20 судових рішень щодо передачу дитини іноземному татусеві. Таким чином, в Україні закордон іноземним чоловікам передають одну-дві дитини. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#батько #мамо #татусі #закордон #суди #Україна
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...