• Главная
  • В Україні відмінять прив'язки пацієнтів до районної чи міської лікарні
Лікування
15:18, 10 марта 2020 г.
Надежный источник

В Україні відмінять прив'язки пацієнтів до районної чи міської лікарні

Лікування
В Україні відмінять прив'язки пацієнтів до районної чи міської лікарні

Вже з 1 квітня цього року стартує чергове нововведення – відміняють прив'язки до районної чи міської лікарні. Кошти за обслуговування пацієнта заплатить Національна служба здоров'я України (НСЗУ), передає прес-служба Новобузької громади Миколаївської області.

Як зазначається, кошти будуть перераховані тій лікарні, яку буде обирати пацієнт. Тому, якщо з пацієнта вимагатимуть гроші  посилаючись на його прописку і прив’язку до певної лікарні, можна звернутися по допомогу за номером телефону: 16-77 (телефонна лінія НСЗУ). Ця організація має можливість призупинити оплату, а також розірвати договір з лікарнею.

Так, саме з 1 квітня цього року стартуватиме другий етап медичної реформи. Це стосуватиметься медичних закладів, як районних і міських, так і високоспеціалізованих, а саме – обласних і центральних. Всі ці медичні заклади будуть боротися за пацієнта. Причина – людина зможе сама обирати лікарню і бажаного спеціаліста. А також сама вирішуватиме, де їй прооперуватися, а також консультуватися з лікарем.  

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#лікарні #пацієнти #Україна #медицина #медична реформа
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...