• Главная
  • Уряд хоче підняти тариф на електроенергію для населення
16:51, 10 марта 2020 г.
Надежный источник

Уряд хоче підняти тариф на електроенергію для населення

Уряд хоче підняти тариф на електроенергію для населення

Уряд в цьому році планує переглянути тарифи на електроенергію для населення. Від пільгової ціни 90 копійок за перші використані 100 кВт/год теж відмовляться.

"Підняття тарифу на електроенергію для населення, яке споживає до 100 кВт-год в місяць, до значення 1,68 грн/кВт-год дозволить зменшити обсяги ПСО на ринку та вивільнити кошти у розмірі 10 млрд грн. Якщо говорити про 100 кВт і відміну пільгової ціни в 90 копійок, то цей показник грає набагато більше. Це є еквівалент 10 мільярдів гривень вивільнених грошей на ринку електричної енергії" - повідомив в. о. міністра Олексій Оржель.

Підвищення тарифів проведуть в декілька етапів. А от населення тепер платитиме за виробників, бо їм тарифи не підійматимуть, бо їх продукція буде неконкурентоспроможною на зовнішніх ринках.

До того ж, за словами в. о. міністра енергетики, одна ціна дозволить уникати зловживань з боку постачальників. Адже тарифи на електроенергію для населення в Україні покривають лише половину витрат, а частину виробникам й постачальникам компенсувала держава через механізм ПСО (спеціальні обов’язки), що перестане діяти з 2021 року.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#тарифи #світло #ціна #пільги
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...