• Главная
  • Без згоди клієнтів: банки в Україні самі відкривають кредитні ліміти
Кредитні ліміти
09:04, 12 марта 2020 г.
Надежный источник

Без згоди клієнтів: банки в Україні самі відкривають кредитні ліміти

Кредитні ліміти
Без згоди клієнтів: банки в Україні самі відкривають кредитні ліміти

Українці все частіше почали стикатися з тим, що не брали ніяких кредитів у банках, але натомість звідкілясь у них з’являється незрозумілий борг. Про це повідомляється на офіційному сайті Національного банку України в соцмережі Facebook.

Як зазначається, таке буває, коли людина відкриває банківську картку за яку є щомісячний платіж. Наприклад, 20 гривень. Через деякий час людина перестає нею користуватися і просто забуває.

«І це зовсім не уявна ситуація. До НБУ надходять такі звернення споживачів фінпослуг. «Сіль» у тому, що банк самостійно відкрив кредитний ліміт, щоб за рахунок нього списувати платежі за обслуговування картки», - йдеться у повідомленні.

У разі, якщо виникла така ситуація, необхідно звернутися до банку. Так, якщо з банком не був підписаний кредитний договір банк не надавав клієнту інформацію про реальну річну процентну ставку за кредитом, про платежі у випадку прострочення, це є порушенням. Оскільки, подібні вимоги прописані у законодавстві.

«Якщо відповідь банку не задовольнила людину, вона можете звернутися до Національного банку. Практика свідчить, що у таких ситуаціях після звернень до НБУ, банки переважно погоджуються з аргументами і в результаті списують нарахований борг», - пояснив регулятор.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#борг #банк #кредитні ліміти #Україна #НБУ #платіж #картка
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...