Виходити на вулицю лише по двоє: встановили нові заборони під час карантину

Виходити на вулицю лише по двоє: встановили нові заборони під час карантину

В Україні Уряд вирішив запровадити більш жорсткі заходи безпеки на період карантину, який триватиме до 24 квітня, цього року. Це необхідно з метою попередження розповсюдження коронавірусної хвороби, повідомляє Урядовий портал.

Як зазначається, деякі з цих заборон вже могли бути введені місцевою владою в окремих містах, або областях.

Так, карантин в Україні посилюють введенням таких правил, як обов’язкове носіння маски, або респіратора в громадських містах. Переміщатися вулицями у складі більше, ніж двоє осіб, заборонено. Але це не стосується українців, які мають дітей. А також, в разі службової необхідності.

Також, дітям і підліткам, яким немає 16 років, заборонено самим перебувати в громадських місцях. Лише в присутності повнолітніх.

Заборонено відвідувати парки, сквери, зони відпочинку, лісопаркові та прибережні зони, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності.

Ще заборонили відвідувати спортивні та дитячі майданчики. А також проводити заходи, участь в яких бере більше, ніж 10 осіб. Крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Урядовий портал
Коронавірус карантин заборони новіправила правила Уряд обмеження
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
2526 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии