
Карантин
10:39, 6 квітня 2020 р.
Надійне джерело
З сьогоднішнього дня починають діяти жорсткі обмеження карантину
Карантин

Від сьогодні, 6 квітня, в Україні починають діяти жорсткі обмеження карантину. Нові правила були затверджені Кабміном з метою попередження розповсюдження коронавірусної хвороби, повідомляє Міністерство соціальної політики України в соцмережі Facebook.
Як зазначається, від сьогодні заборонено будь-кому перебувати в громадських місцях без вдягнутої маски, або респіратора. Також заборонено переміщатися вулицями більше, ніж двом особам. У випадку, якщо це не дорослі з дітьми, або в цьому є службова необхідність.
«Особи, які не досягли 14 років не можуть самі перебувати в громадських місцях. Тобто, без супроводу батьків. Ще заборонено відвідувати парки, сквери, зони відпочинку, лісопаркові та прибережні зони. Це не стосується вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності», - йдеться у повідомленні.
Крім цього, заборонили відвідувати спортивні та дитячі майданчики і перебувати на вулицях без документів, що посвідчують особу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:01
2 квітня
12:12
31 березня
16:13
29 березня
Оголошення
16:44, 27 березня
08:56, 27 березня
14:52, 29 березня
1
16:42, 25 березня
10