Дезінфекція
16:48, 6 квітня 2020 р.
Надійне джерело
Мерія переконує: зупинки в Кременчуці дезінфікують щодня
Дезінфекція
У Кременчуці декілька бригад комунальників кожного дня проводять дезінфекцію зупинок громадського транспорту. Це роблять, щоб вберегти місцевих мешканців від розповсюдження коронавірусу, передає прес-служба Кременчуцької міськради.
Як зазначається, працівники КП «Благоустрій Кременчука» також дезінфікують парки, сквери та дитячі майданчики. Це роблять безпечним для здоров’я людей і довкілля розчином.
«Дезінфекційні заходи проводяться у різних мікрорайонах міста, особлива увага приділяється спорудам у санітарних зонах та біля лікувальних закладів міста», - йдеться у повідомленні.
При цьому, додається, деякі місцеві мешканці карантину не дотримуються. Дітей відпускають гратися на дитячі майданчики, або самі ходять займатися спортом на тренажерах у дворах. Таким чином, вони наражають на небезпеку себе та інших людей.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
ТОП новини
Оголошення
14:29, 17 липня
508
07:38, 17 липня
19:34, 24 липня
07:38, 17 липня
live comments feed...