Штучна вентиляція легенів за допомогою пакету: харківські лікарі поділилися досвідом

Штучна вентиляція легенів за допомогою пакету: харківські лікарі поділилися досвідом

Лікарі з Харкова згадали дешевий спосіб рятувати життя пацієнтів, який використовували у 90-ті. Наразі не у всіх лікарнях є достатньо апаратів ШВЛ.

Автор такого винаходу - харківський анестезіолог Володимир Корсунов.

Причиною популярності аматорського відео про те як створити такий дешевий "апарат ШВЛ", що набрало сотні переглядів, пан Володимир називає нестачу дихальної апаратури.

У 90-ті дітей, яким була необхідна киснева терапія, підключали до баблсі-пабу. Такі фабричні аналоги коштують сотні тисяч доларів. Український варіант обійшовся у декілька сот гривень.

Для створення апарату треба пакет, перехіднички, трубки та кисневий балон. Пакет щільно має прилягати, його фіксують на шиї.

У ньому роблять дві дірки: однак для того, щоб підєднати кисневий балон, інша - аби пацієнт видихав вуглекислий газ у колбу з водою. А глибина, на яку занурили трубку, визначає тиск у легенях хворого.

Таким чином не накопичується зайвий вуглекислий газ у легенях. Таке дихання називається бабл-терапія. Вона підходить пацієнтам, що перебувають у свідомості й можуть самостійно дихати.

швл винахід пакет баблтерапія хворі
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
3559 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии