Повірку лічильників води під час карантину робити не будуть

Повірку лічильників води під час карантину робити не будуть

У Кременчуці місцевих мешканців просять не хвилюватися щодо закінчення терміну повірки лічильника на воду. Про це повідомляє прес-служба Кременчуцької міськради в соцмережі Facebook.

Як зазначається, в разі, якщо до карантину лічильник був розпломбований, опломбувати його можна буде лише після карантину.

«При цьому, нарахування за послуги з централізованого водопостачання та водовідведення будуть проводитись відповідно до середньодобового споживання води за попередні 12 місяців», - йдеться у повідомленні.

Зробити повірку лічильника необхідно буде після карантину, протягом місяця. Повірку лічильників води здійснюють відповідно до Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність». Це роблять для того, щоб переконатися в точності показів.

У Кременчуці місцевих мешканців просять не хвилюватися щодо закінчення терміну повірки лічильника на воду. Про це повідомляє прес-служба Кременчуцької міськради в соцмережі Facebook. Як зазначається, в разі, якщо до карантину лічильник був розпломбований, опломбувати його можна буде лише після карантину. «При цьому, нарахування за послуги з централізованого водопостачання та водовідведення будуть проводитись відповідно до середньодобового споживання води за попередні 12 місяців», - йдеться у повідомленні. Зробити повірку лічильника необхідно буде після карантину, протягом місяця. Повірку лічильників води здійснюють відповідно до Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність». Це роблять для того, щоб переконатися в точності показів.
Кременчуцька міська рада
Карантин лічильник вода повірка вірус коронавірус покази
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
201 просмотр в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии