![](https://s.05366.com.ua/section/logo/upload/pers/45/logo.png?20240727)
Карантин
16:33, 8 квітня 2020 р.
Надійне джерело
У Кременчуці медики приймають пацієнтів лише з гострою патологією
Карантин
![У Кременчуці медики приймають пацієнтів лише з гострою патологією У Кременчуці медики приймають пацієнтів лише з гострою патологією](/dist-assets/images/cap.jpg)
Під час карантину у Кременчуці вузькі медичні спеціалісти приймають тільки пацієнтів з гострою патологією. Поліклініки вторинної ланки переведені у особливий режим роботи, передає прес-служба Кременчуцької міськради.
Як зазначається, хворі, яким потрібна невідкладна допомога, можуть звертатися до хірургів, травматологів, отоларингологів, невропатологів.
«В разі нападу епілепсії лікарі виїжджатимуть до пацієнта додому. З ендокринологом можна проконсультуватися по телефону, у разі критичного погіршення стану таких пацієнтів «швидка» буде доставляти до Першої міської лікарні, де чергують лікарі-ендокринологи», - йдеться у повідомленні.
Також, у Кременчуці організували чергування лікарів-офтальмологів у лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька». Це зробили на випадок необхідності проведення хірургічного втручання. А ось тим, кому потрібно виписати окуляри, вважають, що вони можуть почекати з цим до кінця карантину.
«Єдиним координатором для кожного пацієнта є його сімейний лікар. Він вирішує, чи необхідна хворому термінова консультація вузького спеціаліста чи ні. Якщо вона потрібна, сімейний лікар повинен сам зв’язатися з вузьким спеціалістом і домовитися про прийом свого пацієнта», - говорить керівник місцевої галузі охорони здоров’я Максим Середа.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
ТОП новини
Оголошення
19:07, 18 липня
19:07, 18 липня
19:07, 18 липня
19:07, 18 липня
19:07, 18 липня
live comments feed...