• Головна
  • "Ми вдячні усім ЗМІ Кременчука" - виконком відповів на петицію проти друку “Кременчуцьких новин”
12:08, 9 квітня 2020 р.
Надійне джерело

"Ми вдячні усім ЗМІ Кременчука" - виконком відповів на петицію проти друку “Кременчуцьких новин”

"Ми вдячні усім ЗМІ Кременчука" - виконком відповів на петицію проти друку “Кременчуцьких новин”

Ми писали, що кременчуцька журналістка представниця ГО "Європейський клуб" Лариса Гориславець зареєструвала на сайті міської ради петицію щодо припинення випуску газети “Кременчуцькі новини”, спрямування коштів на медпрепарати й обладнання для протидії коронавірусу.

У тексті петиції йдеться, що Кременчуцька міська рада повинна витрачати бюджетні гроші лише на першочергові потреби, тобто замість економити бюджетні кошти з огляду на ймовірність погіршення ситуації в місті.

Міськвиконком дав офіційну відповідь на петицію кременчужан:

"Розглянувши Вашу петицію від 24.03.2020 року, повідомляємо, що відповідно до Постанови Кабінету міністрів від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» з 12 березня на усій території України встановлений карантин. Розпорядженням Кабінету Міністрів від 25.03.2020 № 338-р єдина державна система цивільного захисту України переведена у режим надзвичайної ситуації. У державі розроблено і вживаються ряд заходів щодо запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19, вживаються заходи з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації. Йде справжня боротьба за здоров’я і життя громадян. І в такій ситуації зараз знаходиться весь світ.

У Кременчуці відповідно створено і працюють: Штаб оперативного реагування щодо запобігання поширенню на території міста Кременчука гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2; тимчасова протиепідемічна комісії при виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради Полтавської області. Кременчуцька міська ланка територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту переведена в режим надзвичайної ситуації, діє штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації.

Але, щоб запобігти розповсюдженню коронавірусної інфекції, щоб уберегти більшість громадян від зараження, немало важливим є питання інформування населення щодо ситуації з розповсюдженням коронавірусу, проведення роз’яснювальної роботи про необхідність дотримання карантинних заходів. Тому наразі роль усіх засобів масової інформації досить вагома.

І ми вдячні усім ЗМІ Кременчука, як електронним, так і друкованим, за оперативне інформування населення про події сьогодення, за профілактичну і попереджувальну роботу щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції в місті..."

Жодного слова про фінансування якихось зі ЗМІ міста та про виділення бюджетних коштів на друк газети "Кременчуцькі новини".

Нагадаємо, що 12 грудня на сесії міськради депутати підтримали рішення про виділення КП «Кременчуцька телерадіокомпанія» 18 мільйонів гривень, аби в 2020 році на ці кошти друкували безкоштовну газету “Кременчуцькі новини” накладом 44 тисячі примірників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#виконком #петиції #газета #сайт #бюджет
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...