
15:13, 9 квітня 2020 р.
Надійне джерело
Захисні щитки, маски, антисептики: кременчужани передали допомогу на станцію "швидкої"

Сьогодні, 9 квітня, кременчуцький правозахисник Олег Биков разом з Сергієм Лобко та Романом Петричуком передали на станцію "швидкої допомоги" у Кременчуці матеріальну допомогу у вигляді необхідних для лікарів товарів.
Так, було передано 25 літрів дезінфектора (5 каністр), 4 літри антисептика з дозатором, 300 штук одноразових масок (спанбонд), 30 штук щитків захисних (екрани).
Таке рішення пан Биков аргументує тим, що наразі саме лікарі "швидкої" першими виїжджають на виклики до хворих, а тому їм потрібне першочерговий захист.
Усього в Кременчуці щодоби працюють 13 бригад по 3-4 людини й усім потрібен захист - маски, антисептики, рукавички, костюми тощо.


"Окрема подяка Дмитру Тугушеву та Руслану Авантису із Tech StartUp School за безкоштовний друк щитків на 3D принтері. Вони надрукували три щитка, один уже передано в дитячу стоматологічну поліклініку, два інших - лікарям лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька»", - написав пан Биков.
Через тиждень буде передано матеріальну допомогу для інфекційних відділень дитячої та дорослої лікарень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:01
2 квітня
12:12
31 березня
16:13
29 березня
Оголошення
22:10, 28 березня
14:52, 29 березня
11:46, 1 квітня
9