![](https://s.05366.com.ua/section/logo/upload/pers/45/logo.png?20240727)
Карантин
13:40, 11 квітня 2020 р.
Надійне джерело
Біля Недогарків запрацював контрольно-пропускний пункт
Карантин
![Біля Недогарків запрацював контрольно-пропускний пункт Біля Недогарків запрацював контрольно-пропускний пункт](/dist-assets/images/cap.jpg)
В Кременчуцькому районі біля села Недогарки почав працювати контрольно-пропускний пункт. Він межує з в’їздом в Кіровоградську область, повідомляється на сторінці «Кременчуцьке відділення поліції ГУНП в Полтавській області» в соцмережі Facebook.
Як зазначається, за допомогою цього пункту будуть контролювати пересування громадян на територію району. Правоохоронці будуть зупиняти транспорт і проводитимуть з водіями профілактичну бесіду. А саме, щодо вимог постанови уряду «Про запобігання поширення на території України короновірусної інфекції COVID-19».
Крім цього, водіям нагадуватимуть про дотримання засобів гігієни та індивідуального захисту. Пункт-пропуску працюватиме цілодобово. Там постійно будуть перебувати медичні працівники та поліцейські.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
ТОП новини
Оголошення
17:15, 16 липня
19:40, 24 липня
16:58, 18 липня
19:44, 24 липня
4
live comments feed...