У Кременчуці триває кампанія з подачі податкової декларації

У Кременчуці триває кампанія з подачі податкової декларації

В Україні ще з 1 січня 2020 року розпочалася кампанія декларування. Це означає, що окремі категорії громадян зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи, повідомляє Кременчуцьке управління ГУ ДПС у Полтавській області. 

Як зазначається, подавати декларацію окремі громадяни (чиновники та всі, хто при владі), змушені відповідно до Закону. Також, цього року ще й слід визначати податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору. 

«Обов’язковому декларуванню підлягають доходи від надання в оренду рухомого або нерухомого майна, успадкування майна не від членів сім’ї першого та другого ступенів споріднення, доходи від податкових агентів, які не підлягали оподаткуванню при виплаті, але які не звільнені від оподаткування», - йдеться у повідомленні. 

Так, швидко та зручно подати декларацію можна через сервіс автоматичного заповнення декларації про майновий стан і доходи в «Електронному кабінеті платника». Утім, для цього, необхідно завчасно отримати особистий електронний цифровий підпис. Його можна замовити у будь-якому акредитованому центрі сертифікації ключів. З переліком АЦСК можна ознайомитися у відкритій частині Електронного кабінету.

«При складанні декларації в Електронному кабінеті здійснюється часткове автоматичне заповнення декларації на підставі облікових даних платника, наявних у Державному реєстрі фізичних осіб та відомостей про об’єкти нерухомого чи рухомого майна», - говорять у Кременчуцькому управлінні податкової.

Кременчуцьке Управління
Декларація підпис цифровийпідпис чиновники доходи майно гроші податки влада кошти багатство
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
71 просмотр в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии