
Тест на коронавірус
16:18, 14 квітня 2020 р.
Надійне джерело
За останню добу на коронавірус перевірили 36 кременчужан
Тест на коронавірус

У Кременчуці лише за вчора, 13 квітня, на коронавірус перевірили 36 місцевих мешканців (1 експрес-результат виявився позитивним). До лікарень зі скаргами на ГРВІ звернулися 32 дорослих та 12 дітей, передає прес-служба Кременчуцької міськради в соцмережі Facebook.
Як зазначається, у кременчужан, які вчора звернулися до медиків, пневмонії не виявили.
«На стаціонарному лікуванні з пневмонією перебувають 37 осіб. Четверо з них перебувають у тяжкому стані», - йдеться у повідомленні.
Крім цього, до інфекційного відділення лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» доставили чоловіка, який нещодавно приїхав з-за кордону. У нього виявили пневмонію. Чи має чоловік коронавірус стане відомо після отримання результату лабораторного дослідження.
Нині у нашому місті на самоізоляції перебувають 121 людина, на обсервації шість осіб, а в ізоляторі - вісім.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:25
10 червня
ТОП новини
Оголошення
10:38, 7 червня
14:36, 2 червня
21:45, Вчора
10:30, 7 червня
live comments feed...