Кременчуцький університет ім. М. Остроградського піднявся у рейтингу за показниками Scopus на 7 сходинок

Кременчуцький університет ім. М. Остроградського піднявся у рейтингу за показниками Scopus на 7 сходинок

У квітні 2020 року сайтом Освіта.ua здійснено наукометричний моніторинг суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази даних SciVerse Scopus, на підставі якого складено рейтинг українських закладів вищої освіти.

Результати рейтингу вищих навчальних закладів базуються на показниках бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його співробітниками. База даних Scopus постійно індексує понад 20 тисяч наукових журналів та сотні книжкових серій.

Станом на квітень 2020 року до бази даних Scopus включено 177 закладів вищої освіти України, що на 11 навчальних закладів більше ніж у квітні 2019 року.

У рейтинговій таблиці вищі навчальні заклади України ранжовані за індексом Гірша — кількісним показником, що базується на кількості наукових публікацій і кількості їх цитування.

Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського піднявся на 7 показників уверх по сходинкам й посів 43 місце, індекс Гірша цьогоріч 20, що на 5 показників вище ніж у минулому році.

Кременчуцький університет ім. М. Остроградського піднявся у рейтингу за показниками Scopus на 7 сходинок, фото-1
освіта виші скопус рейтинг кременчук
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
136 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии