У Кременчуці на 20% знизився рівень оплати за комунальні послуги

У Кременчуці на 20% знизився рівень оплати за комунальні послуги

З початку введення в Україні карантину через коронавірус в Кременчуці на 20% знизився рівень оплати за комунальні послуги. До карантину рівень оплати за комуналку становив 90-92%, повідомив начальник департаменту житлово-комунального господарства Іван Москалик.

За його словами, сьогодні рівень оплати за ЖКП складає не більше 70%. Вчасно розраховуватися за компослуги необхідно, щоб підприємства могли нормально функціонувати та забезпечувати належну життєдіяльність міста.

«Ці підприємства відносяться до критичної інфраструктури і працюють навіть в умовах жорсткого карантину, щоб містяни були забезпечені необхідними благами цивілізації. Проводяться також і аварійно-відновлювальні роботи на мережах міста», - говорить Іван Москалик.

Подання води, тепла, газу, вивіз сміття та інші послуги можуть надаватися в разі наявності у відповідних підприємств коштів.

«У зв’язку з карантином планових відключень гарячого водопостачання не буде. Графіки відключення гарячої води у мікрорайонах міста будуть повідомлені додатково, після завершення карантину», - додав начальник департаменту.

Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
192 просмотра в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии