• Головна
  • ГО "Інша Жінка" анонсує створення першого бізнес-інкубатору у Кременчуці
12:39, 17 квітня 2020 р.
Надійне джерело

ГО "Інша Жінка" анонсує створення першого бізнес-інкубатору у Кременчуці

ГО "Інша Жінка" анонсує створення першого бізнес-інкубатору у Кременчуці

У Кременчуці відкривається бізнес-інкубатор. Громадська організація «Інша Жінка», яка опікується розвитком підприємництва з акцентом на жінок, у 2019 році виграла у конкурсі Фонду сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС).

На конкурсі кременчужанки представляли свій проект зі створення Бізнес-інкубатору з розвитку жіночих ініціатив.

З 13 квітня 2020 року у Кременчуці стартує реалізація цього проекту, яка буде тривати протягом найближчих 6 місяців.

Що це за проект?

Проект Бізнес-інкубатор для розвитку жіночих ініціатив в Кременчуці – це нова за своїм форматом та інноваційна для Кременчука установа, яка буде опікуватися ростом, розвитком, масштабуванням мікро-, малого та середнього бізнесу з акцентом на жінок-засновниць.

Яка мета проекту?

Створити кластер соціально-активних жінок, які самостійно приймають рішення та вміють співпрацювати, шляхом надання інструментів для досягнення економічної та фінансової самостійності, збільшення частки працюючих жінок та створення додаткових робочих місць через розвиток й популяризація жіночого підприємництва та менторства в регіоні.

Які завдання проекту?

1. Перш за все, популяризувати жіночий бізнес у м. Кременчуці.

2. Адаптувати курс бізнес-освіти для жінок та провести безкоштовне навчання основам ведення власної справи для усіх бажаючих.

3. Створити перший у місті бізнес-інкубатор для розвитку жіночих ініціатив, який стане місцем отримання знань, допомоги, пошуку партнера та власного розвитку для кременчужан.

4. Об'єднати бізнес та підприємців міста за стратегією Win-Win.

Про заходи проекту

Відповідно до мети та цілей Бізнес-інкубатору, про які ми писали у минулих постах, був підготовлений план заходів, який буде реалізовуватись протягом найближчих 6 місяців та буде включати у себе:

1) проведення 20 навчальних сесій з бізнес-тематики для 25 жінок-учасниць бізнес-школи

2) соціологічне опитування за участі 1000 респонденток щодо перепон та бар'єрів, які постають на шляху до бізнесу

3) проведення 6 бізнес-сніданків у форматі від жінки до жінки «Жінка в бізнесі - це не страшно»

4) проведення загальноміського флешмобу Розкажи жінкам про #бізнес_інкубатор_кременчук

5) проведення 5 воркшопів/майстер-класів/тренінгів тощо від запрошених спікерів з бізнес-тематики, психології, особистісного росту та інших релевантних тем

6) проведення 2 тренінгів з топ-спікерами з інших регіонів

7) проведення 8 виїзних екскурсій на підприємства для перейняття досвіду та практичного навчання, мотиваційного спілкування з засновником або керівником

8) проведення 4 особистих консультацій 1:1 протягом 2 місяців з кожною учасницею та закріпленою менторкою проекту для ефективного опрацювання ідеї та практичної допомоги у її реалізації, розбір помилок та оперативне вирішення складних ситуацій

9) відкриття бізнес-інкубатору та закріплення за ним репутації місця тяжіння ідейних, активних та дієвих жінок, центру підтримки та сучасної бізнес-освіти, місця для нетворкінгу та пошуку партнерів та інвесторів.

Хто координує реалізацію проекту у Кременчуці?

Юлія Цибульська – Інша Жінка, яка має дві вищі освіти (економіка та право), випускниця та Амбасадорка програми інноваційного підприємництва та освіти в Україні (MASHAV, Ізраїль). Засновниця освітнього хабу Інша Освіта та ІТ-агенції UNIYA, голова ГО "Інша Жінка".

Ганна Тимофієнко – Інша Жінка, яка має дві вищі освіти (економіка та право), 10 років у бізнесі, власниця та керівник салонів краси, власниця 4 торгівельних марок, бізнес-тренерка, менторка, викладачка бізнес-школи жіночого лідерства.

Детальніше про проект можна прочитати на сайті https://www.divergentwoman.com/

Або долучитись до ФБ-групи https://www.facebook.com/groups/businessincubatorkremenchuk/

Або Телеграм-чату https://t.me/Business_Incubator_Kremenchug

Проект «Бізнес-інкубатор для розвитку жіночих ініціатив в Кременчуці» реалізується за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС).

Проект ПРОМІС впроваджує в Україні Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

Контент заходів та матеріалів проекту «Бізнес-інкубатор для розвитку жіночих ініціатив в Кременчуці» є виключно думкою авторів та не обов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бізнес #проект #кременчук #ГО_інша-жінка
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...