• Головна
  • Чужих дітей не буває: кременчужани можуть пройти безкоштовне навчання й допомагати сиротам
11:17, 21 квітня 2020 р.
Надійне джерело

Чужих дітей не буває: кременчужани можуть пройти безкоштовне навчання й допомагати сиротам

Чужих дітей не буває: кременчужани можуть пройти безкоштовне навчання й допомагати сиротам

Ми писали, що містяни можуть стати наставниками для дітей-сиріт та що для цього потрібно. У Кременчуці живуть близько 200 дітей-сиріт, яким можуть допомогти містяни у рамках соціальної програми наставництва.

Міжнародна громадська організація "Міжнародний центр розвитку і лідерства" розробила серію безкоштовних вебінарів на актуальні теми.

Наразі у доступі такі вебінари:

Вебінар 1. «Як відвідувати сім'ї безпечно для себе»

Про що потрібно подумати/зробити під час відвідування сім'ї у кризі? Як підготуватись до відвідування сім'ї? Як одягатись? Як спілкуватись з батьками/дитиною? Як убезпечити себе під час карантину?

Вебінар 2. «Як знизити гостроту кризи в сім'ї»

Що таке «криза», «складні життєві обставини» та різниця між сім’ями, які переживають кризу, і сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах? Особливості роботи з сім’ями. Способи мінімізації гостроти кризи. Як мінімізувати вплив кризи на дитину?

Вебінар 3. «Як розробити план безпеки для дитини»

Встановлення позитивного контакту з дитиною, яка постраждала або ймовірно постраждала від насильства. Компоненти плану безпеки для дитини. Створення плану безпеки для дитини на практиці.

Вебінар 4. «Оцінка потреб сімей на рівні громади»

Здатність оцінювати потреби сімей на рівні громади. Джерела даних про потреби громади. Інструменти оцінки потреб сімей на рівні громади. Вміння їх застосовувати. Аналіз результатів оцінювання. Планування та розвиток послуг в громаді на основі проведеної оцінки.

Вебінар 5. «Безпека та благополуччя дітей у громаді: фундаментальні засади»

Поняття «безпека» та «благополуччя», які відрізняються ступенем захищеності від різних небезпек та рівнем якості життя дитини. Принципи захисту і благополуччя дітей. Значення концепції дотримання найкращих інтересів дитини. Норми і процедури, встановлені законодавством у сфері забезпечення прав дітей.

Вебінар 6. «Надання соціальних послуг у громаді»

Співпраця з суб’єктами соціального захисту та надавачами послуг для планування, організації і координації надання соціальних послуг та заходів соціальної підтримки. Методи для отримання інформації про послуги та ресурси за місцем проживання сім’ї. Цінність домашніх візитів в отриманні інформації про послуги та ресурси, що знаходяться в безпосередній близькості від місця проживання сім’ї. Перелік соціальних та адміністративних послуг, як їх розрізняти. Карта суб’єктів системи захисту дітей і послуг, які надаються в регіоні.

Вебінар 7. «Представництво інтересів дітей у громаді»

Процесуальні гарантії дитини у представництві її інтересів. Оцінка достовірності та пріоритетності повідомлення про порушення прав дітей шляхом збору детальної інформації про випадок, її фіксації у відповідних документальних формах. Види засідань з захисту прав дитини та гарантії, на які мають звертати увагу представники дитини. Підготовка та супроводження дитини до засідання. Типологія судових проваджень у справах дітей. Обов’язки соціального працівника для захисту прав та інтересів дитини у кримінальному та цивільному процесах .

Вебінар 8. «Вторинний травматичний стрес»

Що таке вторинний травматичний стрес? Які можуть виникати реакції на нього? Чому важливо турботи про себе у процесі турботи про інших.

А також можна записатися на онлайн-консультацію "ЯК саме зараз допомагати сім'ям в кризі". Для участі у вебінарах чи консультаціях заповніть ФОРМУ за посиланням.

У Кременчуці проходять інформаційні зустрічі для бажаючих стати наставниками дітям-сиротам, під час яких більш детально розкривається ефективність наставництва по відношенню до дітей, особливості психології сиріт, пояснюють права і зобов'язання наставника та інформаційна допомога в зборі необхідних документів.

Додаткову інформацію щодо наставництва у Кременчуці можна отримати за тел. 097-558-39-00.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сироти #наставники #вебінари #кременчук
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...