![](https://s.05366.com.ua/section/logo/upload/pers/45/logo.png?20240727)
Новий блокпост
08:40, 24 квітня 2020 р.
Надійне джерело
Новий блокпост з`явився у Кременчуцькому районі
Новий блокпост
![Новий блокпост з`явився у Кременчуцькому районі Новий блокпост з`явився у Кременчуцькому районі](/dist-assets/images/cap.jpg)
Ще один контрольно-пропускний пункт почав працювати у Кременчуцькому районі. Як і раніше, такі пункти встановлюють з метою недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції, повідомляється на сторінці «Кременчуцьке відділення поліції ГУНП в Полтавській області» у соцмережі Fb.
Як зазначається, всього у Полтавській області працюватимуть 10 контрольно-пропускних пунктів.
«Ще один із таких КПП почав працювати вчора, 23 квітня, у районі села Білецьківка, Кременчуцького району, на трасі М-22 (Полтава-Олександрія), що межує з в’їздом в Кіровоградську область», - йдеться у повідомленні.
На цьому пункті будуть постійно працювати поліцейські та медичні працівники. Вони контролюватимуть пересування громадян на територію району.
«Під час зупинки транспортних засобів правоохоронці будуть проводити профілактичну бесіду з водіями щодо недопущення вимог постанови уряду «Про запобігання поширення на території України короновірусної інфекції COVID-19», - додається в пості.
Крім цього, всіх мешканців попереджатимуть про дотримання засобів гігієни та індивідуального захисту.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
ТОП новини
Оголошення
19:07, 18 липня
19:07, 18 липня
19:07, 18 липня
19:07, 18 липня
19:07, 18 липня
live comments feed...