Лише термінові питання: патрульна поліція у Кременчуці обмежила прийом громадян

Лише термінові питання: патрульна поліція у Кременчуці обмежила прийом громадян

У Кременчуці в батальйоні патрульної поліції обмежили прийом громадян. Це зробили на підставі постанови Кабміну від 11.03.2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України короновірусу COVID-19», повідомляється на сторінці копів у Fb.

Як зазначається, під час карантину проводять прийом громадян лише з невідкладних питань. До цього відносяться видача евакуйованого транспортного засобу, повернення посвідчення водія відповідно до судового рішення. При цьому, посвідчення повернуть в разі закінчення строку дії тимчасового дозволу на право керування та за наявності судового рішення.

Якщо кременчужани мають будь-які інші питання, вони можуть звертатися до батальйону патрульної поліції лише в письмовому, або електронному вигляді. Надіслати листа у конверті можна за адресою: 39600 м. Кременчук, проїзд 40 років ДАІ, 3. В електронній формі лист можна надіслати на електронну пошту:[email protected].

«Звертаємо вашу увагу на вимоги щодо оформлення таких звернень. Вони зазначенні в ЗУ «Про звернення громадян». У листі має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги», - йдеться у повідомленні.

Крім цього, щоб спростити процедуру оформлення письмових звернень, людина може подати звернення шляхом заповнення відповідної форми (з підписом заявника). Отримати цю форму можна зайшовши на сайт Патрульної поліції України.

Патрульна поліція Кременчука
Карантин поліція патрульнаполіція громадяни прийом обмеження авто автомобіль права водійськіправа суд
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
20 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии