18:00
24 липня
Подія сталася 21 квітня, близько 15-ї години. Кременчужанка звернулася до поліції із заявою про пограбування невідомим магазину "Продукти" по вул. Арсенальній.
Невідомий чоловік погрожував ножем й заволодів грошима з каси, які віддали йому продавчиня під впливом погроз.
За фактом пограбування уже розпочато кримінальне провадження. Поліція розшукує свідків та очевидців події, водіїв транспортних засобів, обладнаних відео-реєстраторами.
Якщо у той час ви перебували в районі скоєння злочину бачили чи знаєте щось про злочинця, прохання повідомляти у рамках конфіденційності інформацію до поліції за телефонами +38 (098) 739-26-30 чи на "102".