• Головна
  • Більше 180 мешканців у Кременчуці досі знаходяться на самоізоляції
Самоізоляція
16:18, 25 квітня 2020 р.
Надійне джерело

Більше 180 мешканців у Кременчуці досі знаходяться на самоізоляції

Самоізоляція
Більше 180 мешканців у Кременчуці досі знаходяться на самоізоляції

У Кременчуці на сьогоднішній день, 25 квітня, на самоізоляції у зв`язку з коронавірусом перебувають 186 осіб. З них, 127 кременчужан це ті, які контактували з хворими на COVID-19, передає прес-служба Кременчуцької міськради на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

За словами начальника міського управління охорони здоров’я Максима Середи, кількість осіб, що перебувають на самоізоляції збільшується. Це пов`язано з тим, що продовжують виявляти містян, які контактували з хворими на коронавірус.

«Епідеміологи та правоохоронці постійно контролюють дотримання ними вимог самоізоляції, на даний час порушень не було виявлено», - йдеться у повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вірус #коронавірус #самоізоляція #Кременчук #новиниКременчука #Україна
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
vorokuta
26 квітня 2020 р., 08:14
На глаза недавно попалося Автомобильный завод «КрАЗ» – рассадник инфекционных заболеваний, потенциальная угроза эпидемий Специалистами установлено, что «коронавирус, несмотря на то, что заражаются все одинаково, убивает в основном пожилых людей либо молодых, у которых имеются сопутствующие заболевания». Поэтому если у вас коллектив проходит регулярный медосмотр и возраст ваших работников в среднем — до 50, то для такого коллектива коронавирус относительно безопасен. Теперь по пунктам по КРАЗУ: Средний возраст работников завода – 51 год. Все управленцы завода – лица старше 50 лет, у командного состава возраст – 60 и выше т.е. большинство – пенсионеры. Медосмотры никто не проходил лет 5 (минимум), на заводе нет даже медпункта. Условия труда не только унизительные для человека, но и опасные. Охрана труда только существует на бумаге. Туалеты в ужасном состоянии, кое-где вообще их нет. Для рабочих нет доступа к питьевой воде. Спецодежда и средства спецзащиты не выдаются. Работают без медицинских масок и безопасную дистанцию никто не соблюдает. Ситуацию усугубляет отключение за долги от электрисества, работать приходится в холоде без освешения и водоснабжения (благо весна пришла).   А теперь делайте выводы, создает ли все вышеперечисленное благоприяные условия для распространения разного рода инфекций, в том числе и коронавируса? Любой, даже не медик, вам утвердительно скажет – ДА!   Автомобільний завод «КРАЗ» – розсадник інфекційних захворювань, потенційна загроза епідемій Фахівцями встановлено, що «коронавірус, не дивлячись на те, що заражаються всі однаково, вбиває в основному літніх людей або молодих, у яких є супутні захворювання». Тому якщо у вас колектив проходить регулярний медогляд і вік ваших працівників в середньому — до 50, то для такого колективу коронавірус відносно безпечний. Тепер за пунктами по КРАЗУ: Середній вік працівників заводу – 51 рік. Всі управлінці заводу – особи старше 50 років, у командного складу вік – 60 і вище тобто більшість – пенсіонери. Медогляди ніхто не проходив років 5 (мінімум), на заводі немає навіть медпункту. Умови праці не тільки принизливі для людини, але і небезпечні. Охорона праці тільки існує на папері. Туалети в жахливому стані, подекуди взагалі їх немає. Для робочих немає доступу до питної води. Спецодяг і засоби спецзахисту не видаються. Працюють без медичних масок і безпечну дистанцію ніхто не дотримується. Ситуацію посилює відключення за борги від електрісества, працювати доводиться в холоді без освешенія і водопостачань (благо весна прийшла).   А зараз робіть виводи, чи створює все вищеперелічене благопріяни умови для розповсюдження різного роду інфекцій, у тому числі і коронавіруса? Будь-який, навіть не медик, вам твердо скаже – ТАК!
Оголошення
live comments feed...