В Україні знайшли гроші для фінансування безробітних

Понад 6 мільярдів гривень виділив український Уряд для фінансування безробітних. Кошти будуть направлені на виплату допомоги з безробіття, повідомляється на сторінці «Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України» в соцмережі Facebook.

Як зазначається, Уряд ухвалив постанову «Про виділення коштів для надання фінансової допомоги Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття».

«Виділені кошти спрямують на допомогу з безробіття, підвищення мінімального розміру допомоги по безробіттю з 650 гривень до 1000 гривень, допомогу звільненим за власним бажанням з першого дня, виплату всім безробітним з 1 дня реєстрації, а не з 7 числа, як було раніше», - йдеться у повідомленні.

Крім цього, в Україні будуть виплачувати допомогу по частковому безробіттю. А ще, малий та середній бізнес на період карантину отримає кошти для покриття витрат на зарплату робітникам, яким було скорочено робочий час.

«Прийнята постанова вирішить ключові цілі: забезпечить реальну допомогу людям, які втратили роботу та допомогу роботодавцям з виплатою зарплат їхнім працівникам», - додається в пості.

Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
96 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии