Ринки в Україні відкриються з 1 травня: коли кременчужани зможуть відвідувати ринки

Ринки в Україні відкриються з 1 травня: коли кременчужани зможуть відвідувати ринки

Уряд дозволив відкрити ринки з 1 травня аби фермери могли реалізовувати продукцію. Однак в мерії Кременчука поки що не називали коли відкриють ринки для продажу продуктів.

Про це повідомив мер під час засідання штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації. За словами Віталія Малецького, усе залежить від того, коли вони будуть готові відкритися.

Наразі керівництво ринків має придбати усе необхідне, наприклад, термометри для обстеження покупців та продавців й інше обладнання аби розпочати роботу.

Нагадаємо умови роботи ринків, які були затверджені Кабінетом міністрів під час засідання 29 квітня.

Згідно з підготовленою МОЗ та Мінекономіки постановою, допуск працівників та відвідувачів ринків має відбуватися виключно за:

- наявності вдягнутої медичної маски (у тому числі виготовленої самостійно) або респіратора;

- проходження безконтактного температурного скринінгу;

- наявності на кожному вході (в’їзді) на територію ринку диспенсерів з антисептиком;

- кількості відвідувачів, які одночасно перебувають на території ринку, не більше одного покупця на 10 м кв. торгівельної площі ринку;

- проведення дезінфекції контактних поверхонь кожні три години, забезпечення прибирання та дезінфекції всіх приміщень, включаючи стаціонарні торгівельні місця в кінці кожного робочого дня;

- відсутності неконтрольованої (стихійної) торгівлі на прилеглій до ринку території.

Також відстань від між робочими місцями продавців має бути не менше 3-х метрів, а місця торгівлі повинні бути обладнанні захисними екранами між продавцями і покупцями із плівки або пластику.

Сьогодні на засіданні виконкому було прийнято рішення щодо відновлення роботи міських ринків з продажу товарів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (з урахуванням змін, що внесені до неї постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2020 № 313).

Як йдеться у тексті рішення, буде відновлена робота харчових продуктів на агропродовольчих ринках за умови забезпечення виконання вимог, затверджених Постановою Міністерства охорони здоров’я від 27.04.2020 № 14 «Щодо протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 в місцях торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках».

Дозволять продавати добовий молодняк свійської птиці у спеціально відведеній зоні на території ринку «Ново-Іванівський» по вул. Вадима Бойка, 7 (відповідно до його спеціалізації), за умови перебування у цій зоні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торговельної площі, дотримання Ветеринарно-санітарних правил для ринків та інших санітарних та протиепідемічних заходів.

А також продаватимуть посадкові матеріали (розсаду та саджанці) у спеціально визначених зонах на території ринків за умови суворого дотримання карантинного режиму та вимог цього рішення.

ринки торгівля карантин
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
761 просмотр в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии