
08:05, 4 травня 2020 р.
Надійне джерело
Плюс четверо хворих на COVID-19 у Кременчуці

Станом на 4 травня надійшло 4 позитивних тести на коронавірус. Хворі - це двоє медиків центральної районної лікарні. Усього 83 хворих, 9 одужали, 2 померли.
Медпрацівники та ще один пацієнт у задовільному стані перебувають на амбулаторному лікуванні вдома. Одна пацієнтка перебуває на лікуванні у обласній інфекційній лікарні в Полтаві, стан її здоров‘я лікарі оцінюють як тяжкий.
Надійшов й 91 негативний результат ПЛР-тестувань, які направляли до Полтавського обласного лабораторного центру раніше. Серед негативних й результати тестування кількох змін працівників станції екстреної медичної допомоги міста Кременчука.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
20 червня
15:47
18 червня
Оголошення
15:17, 22 червня
4
15:12, 22 червня
1
13:38, 17 червня
15:21, 22 червня