• Головна
  • Учень Кременчуцького ліцею №4 здобув перемогу на Всеукраїнській хімічній олімпіаді
10:03, 6 травня 2020 р.
Надійне джерело

Учень Кременчуцького ліцею №4 здобув перемогу на Всеукраїнській хімічній олімпіаді

Учень Кременчуцького ліцею №4 здобув перемогу на Всеукраїнській хімічній олімпіаді

Нещодавно відбулася I дистанційна Всеукраїнська хімічна олімпіада, у якій взяв участь й кременчуцький учень.

Змагання були вкрай важливими і складними для кожного із учасників, адже продемонструвати свої глибокі знання та ерудицію мали можливість 160 учнів-переможців ІІІ етапу цьогорічної та ІV етапу торішньої  хімічної олімпіади з усіх регіонів України.

Авторами завдань та членами журі виступили Авраменко Микола, Данилейко Кирило, Кваша Денис, Копа Іван, Царенко Дмитро під керівництвом Гавриленка Костянтина, голови журі 52-ї Всеукраїнської олімпіади з хімії.

Завдання олімпіади за рівнем складності розраховані в першу чергу на учнів 11 класу. Дистанційні змагання націлені на тренування олімпійських здібностей,  де враховані олімпійські правила “fair play”. Результати участі в олімпіаді дозволили учасникам визначити власний рівень і готовність до виступу на майбутніх офіційних змаганнях.

Юні хіміки були  налаштовані на хороший результат та наполегливо йшли до перемоги.

За підсумками змагань 4 учні вибороли дипломи І ступеня, 6 учнів – дипломи ІІ ступеня, 15 учнів – дипломи ІІІ ступеня, решта мають дипломи учасників олімпіади.

Серед інших здобув перемогу та отримав диплом першого ступеня Олександр Згінник (Кременчуцький ліцей № 4 «Кремінь». Учень набрав 42.22 бали.

Також перемогу здобули: Анастасія Гриньова (Києво-Печерський ліцей № 171 «Лідер» Печерського району (33.00 б)); Станіслав Мельник (гімназія «Київська Русь» (32.11 б)) та Дмитро Анохін (Харківська гімназія №47 (31.33 б)).

Варто відзначити високу активність та достойний результат учасників з м. Київ, Запорізької, Івано-Франківської, Львівської, Полтавської, Харківської та Хмельницької областей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#олімпіада #учні #хімія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...