
Коронавірус
08:28, 8 травня 2020 р.
Надійне джерело
Від коронавірусу у Кременчуці одужали ще 8 людей
Коронавірус

У нашому місті від коронавірусної хвороби одужали ще вісім кременчужан. Такі дані станом на вчора, 7 травня, повідомив мер міста Віталій Малецький.
За його словами, відсутність вірусу в їх організмі було підтверджено негативними ПЛР-тестами. Тестування проводили двічі.
«Утім, зареєстровано один новий випадок COVID-19 у хлопчика 10 років. Це родинне інфікування, попередньо коронавірус виявили у дідуся та батьків дитини. Родина перебуває під наглядом сімейного лікаря», - йдеться у повідомленні.
Крім цього, лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» вчора передали ще один сучасний апарат штучної вентиляції легенів. Його придбало одне з місцевих підприємств.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
20 червня
15:47
18 червня
Оголошення
15:17, 22 червня
4
15:12, 22 червня
1
13:38, 17 червня
15:21, 22 червня