• Головна
  • У Полтаві протестують перевізники: вимагають відновити автобусне сполучення
13:19, 13 травня 2020 р.
Надійне джерело

У Полтаві протестують перевізники: вимагають відновити автобусне сполучення

У Полтаві протестують перевізники: вимагають відновити автобусне сполучення

13 травня о 10:00 перевізники зібралися біля Полтавської облдержадміністрації з вимогою відновити регулярні пасажирські перевезення у приміському, міжміському, міжобласному та міжнародному сполученнях, пише ЗМІСТ.

Перевізники та водії стояли з плакатами на площі перед ПОДА, обабіч дороги – припаркували автобуси.

«Нині весь парк стоїть, транспортне сполучення повністю паралізоване. Люди залишилися без роботи. Податки сплачувати нічим, але це потрібно робити. Люди вимагають заробітні плати, але нам нічим платити. Вчора нам потрібно було сплатити 20 тис. грн податку за ці два місяці простою. Але чим платити?» – сказала Олеся Ястреба, представниця компанії з міжнародних перевезень ТОВ «Аскертранс».

Підприємиця Наталія Калініченко, сказала: водії, що працюють на неї, уже два місяці не отримують заробітну плату, адже не працюють:

«Підприємці також сидять вдома без заробітної плати та без роботи. У кожного підприємця є кредити, податки та інші зобов'язання. Нині ми загнані у глухий кут. Що буде далі – ми не знаємо, і терпіти стільки також сили не маємо. Багато водіїв звільнилося, вони пішли працювати на фури чартерами».

Перевізники попросили місцеву владу передати Кабінету Міністрів України такі прохання:

- звільнити перевізників та автостанції, що не працювали протягом карантину, від сплати ЄСВ та ПДВ протягом карантину та наступних двох місяців після його скасування;

- запровадити транспортним компаніям (перевізникам та автостанціям) державну фінансову і інвестиційну підтримку;

- заборонити «нелегальні» перевезення пасажирів легковим автомобільним транспортом (до 9 місць).

До перевізників вийшов начальник управління інфраструктури Полтавської ОДА Сергій Марчишинець. Сказав, що звернення передадуть Кабміну. Але місцева влада вплинути на ситуацію з перевезеннями не може, адже керується виключно рішеннями Кабінету Міністрів.

«Ви знаєте, що Кабміном розроблено п’ять етапів виходу з карантину. Ці етапи передбачають запуск певних галузей нашої економіки. Нині розпочато перший етап. Протягом 10 днів буде переглянуто ситуацію, і будуть ухвалюватися рішення щодо запуску певних галузей. Якщо ви бачили ці етапи, там запуск громадського транспорту міжміського та міжобласного сполучення передбачено на третьому етапі», – пояснив Марчишинець.

Марчишинець сказав, що не може назвати навіть приблизну дату відновлення перевезень – усе залежить від Кабміну.

Фото з сайту "Зміст"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#автобуси #перевізники #ода #полтава #протести
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...