• Головна
  • Україна переходить до другого етапу карантину
Другий етап карантину
08:34, 19 травня 2020 р.
Надійне джерело

Україна переходить до другого етапу карантину

Другий етап карантину
Україна переходить до другого етапу карантину

В Україні з цієї п’ятниці, 22 травня, вже почне працювати громадський транспорт. А з понеділка, 25 травня, поновити свою роботу дозволять дитячим садочкам, повідомляється на сторінці «Кабінет Міністрів України» в соцмережі Facebook

За словами Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, вже з 22 травня в Україні почнуть розглядати питання переходу до другого етапу карантину. Цей етап матиме низку пом'якшень. 

«Ми дозволимо рух міського і приміського наземного транспорту, проведення спортивних змагань без глядачів, роботу готелів (крім хостелів). Також буде надана можливість проведення служб у храмах з розрахунку одна людина на 10 кв. м», - пояснив прем'єр. 

Утім, ресторанам і басейнам, які є в готелях, поки що працювати не дозволять. Відомо, що в містах, де стабільна епідеміологічна ситуація, дозволять працювати метрополітенам. 

«Ми обрали три критерії: заповненість ліжкомісць, кількість зроблених тестів та кількість захворілих на 100 тис. населення. Якщо ці три параметри відповідають встановленим МОЗ, можемо рухатись від етапу до етапу. По мірі виконання цих трьох параметрів буде можливість робити заходи м'якшими або навпаки їх посилювати в тому або іншому регіоні», - сказав Денис Шмигаль. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Карантин #другийетап #вірус #коронавірус #дитячісадочки #приміськийтранспорт #регіони #країна #медики
Високі оцінки користувачів за Достоверность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...